TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pak je agenda er dus ook maar alvast bij.
Als er één programma op de Nederlandse televisie is dat geen introductie nodig heeft, dan is het Hello Goodbye. Bijna iedereen weet inmiddels dat Joris Linssen in dit KRO-NCRV-programma naar Schiphol reist om in gesprek te gaan met mensen die iemand wegbrengen of ophalen. Hij probeert te achterhalen waarom ze daar zijn en zo een prachtig gesprek op gang te brengen.
Ook dit seizoen is het niet anders. Hoewel we nog niet alles weten, onthult de omroep vandaag alvast een tipje van de sluier. Zo zal Joris Linssen onder andere een man spreken die 24 jaar verslaafd is geweest en nu zijn ervaringen inzet om anderen te helpen. Daarnaast ontmoet hij een vader die zijn verhaal deelt over het verlies van zijn zoon, die werd aangereden door een auto die deelnam aan een illegale straatrace.
Aan de opzet is dus weinig veranderd, maar toch kent het nieuwe seizoen wel degelijk veranderingen. Hello Goodbye zal vanaf 21 oktober 2024 namelijk niet meer te zien zijn op NPO1, maar op NPO2. Verder zijn de afleveringen een stuk korter: 25 minuten in plaats van de gebruikelijke 40 minuten. Dat heeft echter wel als voordeel dat de reeks langer doorgaat.
Hello Goodbye is vanaf 21 oktober maar liefst vijftien weken lang om 21:05 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 2. Vanaf het voorjaar zie je de mooiste fragmenten terug in compilatieafleveringen op NPO 1.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
