TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Verbouwen zonder enige ervaring met klussen. Het is een vaak voorkomend probleem waarop presentator John Williams stuit inHelp, Mijn Man Is Klusser.
De 26-jarige Mark uit Bergen op Zoom kocht twee jaar geleden trots zijn eerste woning. Hij wilde het hele huis renoveren, maar had slechts een klein budget tot zijn beschikking. Mark besloot het allemaal zelf aan te pakken, want zo zou hij flink geld kunnen besparen. Dat hij nooit eerder aan een woning geklust had, vond hij minder belangrijk.
Het sloopwerk ging hem goed af, de heropbouw veel minder. Het huis is nu onleefbaar en Mark zit er doorheen. Moeder Els en tweelingbroer Rik maken zich zorgen en trekken aan de bel. Williams en zijn team treffen een radeloze Mark in een huis dat op een ruïne lijkt.
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan