TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Prince is al zeven jaar niet meer onder ons, maar de grote kleine man uit Minneapolis leeft nog altijd voort in de nummers die hij maakte. In Het Beste Van... halen bekende Nederlanders herinneringen aan hem op. Onder hen Loïs Lane, die in 1990 met de wereldster door Europa tourde. Ook zijn er beelden van de artiest uit het Toppop-archief.
Aansluitend volgt een concert van ‘His Royal Badness’ uit 1985, slechts een jaar na zijn doorbraak met het album Purple Rain. Dit optreden in Syracuse werd meteen een van de memorabelste uit zijn leven, mede dankzij de fenomenale, zestien minuten durende versie van Purple Rain. Tientallen miljoenen huishoudens konden destijds meekijken; het concert werd in Amerika en een aantal Europese landen live uitgezonden. (HH)
Partnerbijdrage
Kijkers De Hanslers gaan volgens mama Monique in seizoensslot 'de waarheid' zien
11:31Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'
10:23Yves Berendse weigerde 'andere stem' op te zetten in The Masked Singer
10:00Linda de Mol blijkt zelf behoorlijk fanatiek: 'Ik speel altijd om te winnen'