TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Prince is al zeven jaar niet meer onder ons, maar de grote kleine man uit Minneapolis leeft nog altijd voort in de nummers die hij maakte. In Het Beste Van... halen bekende Nederlanders herinneringen aan hem op. Onder hen Loïs Lane, die in 1990 met de wereldster door Europa tourde. Ook zijn er beelden van de artiest uit het Toppop-archief.
Aansluitend volgt een concert van ‘His Royal Badness’ uit 1985, slechts een jaar na zijn doorbraak met het album Purple Rain. Dit optreden in Syracuse werd meteen een van de memorabelste uit zijn leven, mede dankzij de fenomenale, zestien minuten durende versie van Purple Rain. Tientallen miljoenen huishoudens konden destijds meekijken; het concert werd in Amerika en een aantal Europese landen live uitgezonden. (HH)
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk