TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Haar droom was om de eerste rock-'n-rollzangeres te worden die net zulke vollen zalen trok als The Rolling Stones. Tina Turner werd inderdaad een wereldster, met hits als Proud Mary en Private Dancer. In Het Beste van… halen BN'ers herinneringen op aan de zangeres.
Voor haar dood in 2023 werkte ze mee aan de inmiddels bejubelde documentaire over haar leven, die aansluitend op NPO 3 te zien is. Met archiefbeelden van haar optredens vanaf de jaren 50, oude interviews met Turner en een uit 2019. Haar verhaal is niet compleet zonder haar misbruikverleden te belichten, zei ze destijds. Turner groeide op in een arm gezin vol geweld en werd mishandeld door haar man Ike. Na hun scheiding wilde ze slechts één ding houden: haar artiestennaam.
Het Beste van... is op donderdag 27 juni om 20:25 uur te zien op NPO 3.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?