TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Haar droom was om de eerste rock-'n-rollzangeres te worden die net zulke vollen zalen trok als The Rolling Stones. Tina Turner werd inderdaad een wereldster, met hits als Proud Mary en Private Dancer. In Het Beste van… halen BN'ers herinneringen op aan de zangeres.
Voor haar dood in 2023 werkte ze mee aan de inmiddels bejubelde documentaire over haar leven, die aansluitend op NPO 3 te zien is. Met archiefbeelden van haar optredens vanaf de jaren 50, oude interviews met Turner en een uit 2019. Haar verhaal is niet compleet zonder haar misbruikverleden te belichten, zei ze destijds. Turner groeide op in een arm gezin vol geweld en werd mishandeld door haar man Ike. Na hun scheiding wilde ze slechts één ding houden: haar artiestennaam.
Het Beste van... is op donderdag 27 juni om 20:25 uur te zien op NPO 3.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
09:30Schema eerste halve finale Eurovisie Songfestival 2026
09:22Schattig: Jacomien Zoer laat haar pasgeboren zoontje zien
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
