TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Haar droom was om de eerste rock-'n-rollzangeres te worden die net zulke vollen zalen trok als The Rolling Stones. Tina Turner werd inderdaad een wereldster, met hits als Proud Mary en Private Dancer. In Het Beste van… halen BN'ers herinneringen op aan de zangeres.
Voor haar dood in 2023 werkte ze mee aan de inmiddels bejubelde documentaire over haar leven, die aansluitend op NPO 3 te zien is. Met archiefbeelden van haar optredens vanaf de jaren 50, oude interviews met Turner en een uit 2019. Haar verhaal is niet compleet zonder haar misbruikverleden te belichten, zei ze destijds. Turner groeide op in een arm gezin vol geweld en werd mishandeld door haar man Ike. Na hun scheiding wilde ze slechts één ding houden: haar artiestennaam.
Het Beste van... is op donderdag 27 juni om 20:25 uur te zien op NPO 3.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026