TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eind april begonnen vier stellen onder leiding van presentator Dennis van der Geest aan de ultieme kluswedstrijd én relatietest. Ze hebben in Het Blok met veel ploeteren en weinig tijd en budget geprobeerd een zo mooi mogelijk appartement in Amsterdam te verbouwen.
Opvallend ging dat bij de twee oudere en meer ervaren koppels soepeler. Zo liepen op de begane grond de jonge ouders Sanne en Daniël vanaf het begin achter de feiten aan, hoofdschuddend gadegeslagen door opzichter Jeroen van Breda. De toch al niet geringe stress werd nog groter toen na drie weken het nieuwe koppel Anne en Tim arriveerde om de zolder te verbouwen.
Dat betekent dat in deze finale niet vier, maar vijf duo's kans maken op 100.000 euro voor het creëren van de meeste overwaarde.
Je ziet de finale van Het Blok op 7 juni 2024 om 20:25 uur op Net5.
Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory