TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na zijn levensreddende operatie had Sjon (56) één grote wens: Prins Carnaval van Groesbeek worden, de grootste eer die je kunt krijgen in het dorp. Een aantal maanden later kwam zijn droom uit; de plaatselijke carnavalsvereniging vroeg hem om in 2023 drie dagen lang over Groesbeek te regeren. Dit moment en de maandenlange aanloop naar zijn prinsschap zijn te zien in de Omroep Gelderland-documentaire.
Terwijl mede-inwoners in de film mogelijke kandidaten bespreken, past hij zijn kostuum en oefent hij geëmotioneerd zijn speech. Slechts een handjevol mensen weten van Groesbeeks best bewaarde geheim en helpen Sjon met de voorbereidingen. Onder wie zijn vrouw Marie-Jose, die een paar jaar eerder Prinses Carnaval was en vertelt wat dit voor haar betekende.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'