TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De kop is eraf voor de pakweg veertigduizend deelnemers aan de Vierdaagse, maar de tweede dag van de wandeltocht is pittig en heeft van oudsher de meeste uitvallers. Op de Dag van Wijchen gaat de route door het gebied ten westen van Nijmegen.
Presentator van Het Gevoel van de Vierdaagse Tim Hogenbosch kent deze omgeving op zijn duimpje; hij werd in Nijmegen geboren en gaat er vaak de natuur in. “Bij de Vierdaagse gaat het niet zozeer om de bomen en de bossen, zegt de voormalige boswachter, die bekend werd met het tv-programma De Beestenbrigade. “Ik wil goed kijken naar de menselijke natuur. Hoe tienduizenden zich in die karavaan voortbewegen. En ik wil vooral het plezier belichten. Het zijn voor heel veel mensen de vrolijkste dagen van het jaar.”
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Zien: Merel Ek toont haar opvallende tatoeage bij Vandaag Inside Oranje
13:23Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'