TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Dromen van een leven daar is één, maar daadwerkelijk de stap zetten vergt veel moed, doorzettingsvermogen, zelfredzaamheid en een onbegrensde liefde voor de natuur”, zegt Dionne Stax over haar nieuwe programma Het Hoge Noorden. Daarin volgt ze zes Nederlandse gezinnen die naar Scandinavië verhuisden.
In deze eerste aflevering ontmoet ze Cornelis en Patricia. Vijftien jaar geleden namen ze een oude scheepswerf over in het noorden van Noorwegen. Martijn en Anne kochten een verwaarloosd landgoed midden in de Zweedse bossen.
Ook helpt Stax bij het verzorgen van de lammetjes van Rob en Astrid, die schapenboer zijn in Noorwegen. Stax: “Ik heb ongelooflijk veel bewondering voor alle families die zo lief waren om mij een jaar lang een blik in hun leven te gunnen.”
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij