TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In deze laatste aflevering van Het Hoge Noorden leert presentatrice Dionne Stax dat de opvoeding in Scandinavië op een aantal punten afwijkt van die in Nederland. In Zweden bezoekt ze een zogenaamde bosschool, waar het welzijn van de leerlingen zwaarder telt dan het halen van goede rapportcijfers.
Dionne was zelf zwanger tijdens de opnames van dit seizoen van Het Hoge Noorden. Tijdens haar ontmoetingen voor dit programma deed ze inspiratie op voor de opvoeding van haar dochter Lexie. “
In Nederland zijn er allemaal regels en moet alles veilig, maar daar is een ietwat andere instelling”, vertelde Dionne aan het ANP. “Als een kindje valt, en een blauwe plek krijgt, is het vallen en opstaan. Dat sprak me erg aan. Een kind moet kind kunnen zijn.”
Het Hoge Noorden is iedere dinsdag om 21:25 uur te zien bij MAX op NPO 1. Deze aflevering verschijnt op dinsdag 18 februari 2025.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Advent dag 12 | De drie leukste feestdagenspecials van 2025
19:26Jamai Loman en Buddy Vedder presenteren nieuwe RTL-show The House of Hide and Seek
15:34RTL Nieuws-presentator Antoin Peeters verklaart afwezigheid op tv
14:10Boerderij Van Dorst krijgt een kerstspecial
14:09Wanneer is de finale van The Tribute: Battle of The Bands te zien?