TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In deze laatste aflevering van Het Hoge Noorden leert presentatrice Dionne Stax dat de opvoeding in Scandinavië op een aantal punten afwijkt van die in Nederland. In Zweden bezoekt ze een zogenaamde bosschool, waar het welzijn van de leerlingen zwaarder telt dan het halen van goede rapportcijfers.
Dionne was zelf zwanger tijdens de opnames van dit seizoen van Het Hoge Noorden. Tijdens haar ontmoetingen voor dit programma deed ze inspiratie op voor de opvoeding van haar dochter Lexie. “
In Nederland zijn er allemaal regels en moet alles veilig, maar daar is een ietwat andere instelling”, vertelde Dionne aan het ANP. “Als een kindje valt, en een blauwe plek krijgt, is het vallen en opstaan. Dat sprak me erg aan. Een kind moet kind kunnen zijn.”
Het Hoge Noorden is iedere dinsdag om 21:25 uur te zien bij MAX op NPO 1. Deze aflevering verschijnt op dinsdag 18 februari 2025.
Video: Rob Kamphues geeft een kijkje achter de schermen bij De Allesweter VIPS
14:20Video: René Froger vertelt over Duitse avontuur van de familie
14:03Opnames voor nieuwe afleveringen Oh, Wat Een Jaar! bijna van start
13:40Jennie Jelies op een roze wolk dankzij 'echte Urker'
12:36Jeroen Rietbergen niet vervolgd in zedenzaak The Voice-kandidaat