TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In Het Hoge Noorden maakt Dionne Stax een zomerse wandeling door de wildernis van Spitsbergen. Dat is niet alleen genieten: ook boven de poolcirkel staat het welzijn van de natuur onder druk door toedoen van de mens.
Samen met campingeigenaar Michelle gaat ze daarom plastic ruimen op een van de tachtig eilanden die deel uitmaken van Spitsbergen. Helemaal zonder gevaar is dat niet. Het kan zomaar gebeuren dat ze een ijsbeer tegen het lijf lopen. Voordat ze aan het werk gaan, moeten ze dus een aantal voorzorgsmaatregelen nemen.
Dionne noemde het maken van dit programma eerder een droom die uitkomt. Toch staat er nog een opvallende titel op haar verlanglijstje. “Boer Zoekt Vrouw zou ik wel willen doen”, vertelde Dionne in het AD. “Fantastisch vind ik dat.”
Het Hoge Noorden is iedere dinsdag om 21:25 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Martijn Krabbé tekent nieuw contract bij RTL: 'Dank voor het vertrouwen'
14:43Greetje uit Urk! bevestigt breuk met Bert: 'Heel zwaar'
13:38Jochem Myjer laat van zich horen in alle ophef over het Sinterklaasjournaal: 'Van mijn Hoofdpiet blijf je af'
11:18NOS en NTR slaan handen ineen: Eurovisie Songfestival wordt gewoon uitgezonden in Nederland
10:36Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)