TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wij zochten het uit!
Wie de afgelopen weken wilde wegdromen bij prachtige beelden van en uit Scandinavie, kon terecht bij Het Hoge Noorden. En dat blijft ook komende week nog zo. Op 18 februari wordt namelijk de laatste aflevering van het tweede seizoen uitgezonden, waarin Dionne Stax ontdekt dat de opvoeding in Scandinavie op sommige vlakken anders is dan in Nederland. In Zweden brengt ze dan ook een bezoek aan een zogenaamde bosschool, waar het welzijn van de leerlingen belangrijker is dan het behalen van goede cijfers.
Hoe interessant dit echter ook is, aan al het moois en goeds komt vaak een einde, zo ook in dit geval. De grote vraag is: welk programma kunnen we vanaf 25 februari 2025 iedere dinsdag rond de klok van 21:25 uur zien? Het antwoord: Het Familiediner!
Uiteraard gaat Bert van Leeuwen in het nieuwe seizoen van Het Familiediner weer op pad om mensen met elkaar te herenigen. In de eerste aflevering zijn dat twee broers uit Hoorn, die ruzie hebben vanwege een bestelling bij een snackbar. Het gaat zelfs zo ver dat de Noord-Hollanders, die nota bene bij elkaar om de hoek wonen, elkaar op straat negeren. En dat kan natuurlijk niet.
Verder worden er ook dit seizoen weer mensen in het zonnetje gezet, waaronder Lisa en Simon. Deze vader en moeder van drie kinderen besloten ooit zonder twijfel hun vier nichtjes op te vangen toen zij kort na elkaar hun moeder en vader verloren.
Het Familiediner zie je vanaf 25 februari 2025 iedere dinsdag om 21:25 uur bij EO op NPO 1.
Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg
08:26Arno Vermeulen (65) gaat met vervroegd pensioen: ‘Prachtig moment’
06:47Vanavond op TV: Code of silence, The winner takes it all, Tears of the Sun
01:50Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'