TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als kind zong Roxeanne Hazes thuis vaak samen met haar vader diens liedjes. Toen ze zelf optrad als zangeres, bracht ze zijn nummers ook ten gehore. Daarna kwam er echter een tijd waarin de presentatrice van Het Holland Huis het repertoire van haar pa beu was. “Elke keer als ik zijn muziek hoorde, vond ik dat ontzettend vervelend”, zo liet ze in het radioprogramma Nooit meer slapen weten.
Inmiddels is dat veranderd en kan ze de nummers van haar pa weer waarderen en ervan genieten. Roxeanne luistert tegenwoordig zelfs samen met haar zoontje Fender naar de liedjes van haar vader.
“Voor Fender is André de liedjesopa, die zoveel prachtige muziek heeft achtergelaten. Als ik hem af en toe iets laat horen, kan ik er zelf ook weer vol enthousiasme naar luisteren.”
Het Holland Huis is iedere vrijdag om 20:30 uur te zien op SBS6.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv
08:46Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia
07:00Programma Olympische Winterspelen woensdag 11 februari
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, Men in Black II