TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als kind zong Roxeanne Hazes thuis vaak samen met haar vader diens liedjes. Toen ze zelf optrad als zangeres, bracht ze zijn nummers ook ten gehore. Daarna kwam er echter een tijd waarin de presentatrice van Het Holland Huis het repertoire van haar pa beu was. “Elke keer als ik zijn muziek hoorde, vond ik dat ontzettend vervelend”, zo liet ze in het radioprogramma Nooit meer slapen weten.
Inmiddels is dat veranderd en kan ze de nummers van haar pa weer waarderen en ervan genieten. Roxeanne luistert tegenwoordig zelfs samen met haar zoontje Fender naar de liedjes van haar vader.
“Voor Fender is André de liedjesopa, die zoveel prachtige muziek heeft achtergelaten. Als ik hem af en toe iets laat horen, kan ik er zelf ook weer vol enthousiasme naar luisteren.”
Het Holland Huis is iedere vrijdag om 20:30 uur te zien op SBS6.
Video: MAFS-trouwambtenaar Soraya over het bizarre nee-moment van dit seizoen
09:20RTL 4 zendt het concert van Suzan & Freek op deze datum uit
09:18Gerard Joling maakt het weer veel te bont in Vandaag Inside: 'Dit is heel ordinair, sorry!'
09:04Wanneer is de reguliere editie van Heel Holland Bakt op televisie te zien?
08:50De TV van gisteren: MAFS-kijkers hebben geen goed woord over voor Kyle