TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oud-nieuwslezer Jan de Hoop, entertainmentdeskundige Rob Goossens en presentator Toine van Peperstraten reizen terug naar 1990. Zij blikken in Het Jaar Van… onder meer terug op de opkomst en ondergang van Milli Vanilli.
Dit popduo bestaande uit Fab Morvan en Rob Pilatus scoorde wereldhits als 'Girl you know it’s true' en 'Blame it on the rain'. In 1990 bleek echter dat het tweetal zelf niet op hun platen te horen was; hun hits werden ingezongen door sessiezangers. Pilatus kwam de publieke vernedering nooit te boven. Hij belandde in de criminaliteit en overleed in 1998 aan een overdosis drugs en alcohol.
Ook het eerste seizoen van Goede Tijden, Slechte Tijden, het verslavende computerspel Tetris en de kerstklassieker Home Alone komen aan bod. Benieuwd? Het Jaar Van... is iedere vrijdag vanaf 20:30 uur te zien op SBS6.
De TV van gisteren: Koninklijk bezoek aan Dokkum trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 4 t/m donderdag 7 mei 2026
21:32Video: 538 Koningsdag staat stil bij overlijden Jade Kops met eerbetoon en groot applaus
20:11Deze BN'ers gingen schuil achter de pakken in The Masked Singer Koningsdagspecial
07:36De TV van gisteren: laatste Rust en Vreugd ontroert kijkers, komt er een nieuw seizoen?