TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oud-nieuwslezer Jan de Hoop, entertainmentdeskundige Rob Goossens en presentator Toine van Peperstraten reizen terug naar 1990. Zij blikken in Het Jaar Van… onder meer terug op de opkomst en ondergang van Milli Vanilli.
Dit popduo bestaande uit Fab Morvan en Rob Pilatus scoorde wereldhits als 'Girl you know it’s true' en 'Blame it on the rain'. In 1990 bleek echter dat het tweetal zelf niet op hun platen te horen was; hun hits werden ingezongen door sessiezangers. Pilatus kwam de publieke vernedering nooit te boven. Hij belandde in de criminaliteit en overleed in 1998 aan een overdosis drugs en alcohol.
Ook het eerste seizoen van Goede Tijden, Slechte Tijden, het verslavende computerspel Tetris en de kerstklassieker Home Alone komen aan bod. Benieuwd? Het Jaar Van... is iedere vrijdag vanaf 20:30 uur te zien op SBS6.
Postcode Loterij In de Ring met Linda de Mol krijgt een tweede seizoen
11:23Peter Gillis vertelt over vermeende woninginbraak
11:04Winter vol liefde reünie hint op vonk tussen Klaas en Elsje
10:59Dominic Seldis verklaart waarom hij nog altijd geen Nederlands spreekt: ‘Tienduizenden euro’s aan uitgegeven’
10:40Ingelaste aflevering Pauw & De Wit vanwege crisis Iran