TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was het jaar van de vele grote hits van Michael Jackson, zoals Beat It, en Lionel Richie behaalde de hoogste positie in de hitparade met All Night Long. Het Jaar van... gaat terug naar 1983. Gerard Ekdom, Natacha Harlequin, Jan de Hoop en andere bekende Nederlanders nemen de grote muzikale gebeurtenissen en nieuwsfeiten door.
Zoals de ontvoering van biermagnaat Freddy Heineken en zijn chauffeur Ab Doderer in Amsterdam. De vier ontvoerders, onder wie Willem Holleeder, eisten 35 miljoen gulden losgeld en dat werd ook betaald. Toch kwamen Heineken en Doderer pas later vrij na een anonieme tip.
Dat jaar was het tv-programma Bananasplit populair, waarin presentator Ralph Inbar met de verborgen camera bekende en onbekende mensen in de maling nam.
Het Jaar Van... is iedere vrijdag vanaf 20:30 uur te zien op SBS6. Deze aflevering volgt op 17 november 2023.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip