TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Influencers en vriendinnen Jaimie Vaes en Estelle Cruijff slaan op de vlucht voor Giel de Winter, Thomas van der Vlugt en Stefan Jurriens van StukTV.
De Winter kwam ooit met het idee voor een YouTube-kanaal en zocht daar twee presentatoren bij. Uiteindelijk werden dat Van der Vlugt en Jurriëns. StukTV ging in 2012 van start en in de jaren daarna groeide het uit tot het succesvolste YouTube-kanaal van Nederland. Zo wonnen ze al meerdere keren de prijs voor het populairste kanaal van Nederland, de zogeheten VEED Award.
Toch gaat het bij hen ook niet altijd van een leien dakje...
Talpa zag het ook wel in de mannen zitten en haalde het drietal naar de televisie. Met Het Jachtseizoen, dat ze jaren geleden zelf al waren gestart op YouTube, zitten ze alweer in het derde seizoen van hun eigen tv-programma.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur