TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Influencers en vriendinnen Jaimie Vaes en Estelle Cruijff slaan op de vlucht voor Giel de Winter, Thomas van der Vlugt en Stefan Jurriens van StukTV.
De Winter kwam ooit met het idee voor een YouTube-kanaal en zocht daar twee presentatoren bij. Uiteindelijk werden dat Van der Vlugt en Jurriëns. StukTV ging in 2012 van start en in de jaren daarna groeide het uit tot het succesvolste YouTube-kanaal van Nederland. Zo wonnen ze al meerdere keren de prijs voor het populairste kanaal van Nederland, de zogeheten VEED Award.
Toch gaat het bij hen ook niet altijd van een leien dakje...
Talpa zag het ook wel in de mannen zitten en haalde het drietal naar de televisie. Met Het Jachtseizoen, dat ze jaren geleden zelf al waren gestart op YouTube, zitten ze alweer in het derde seizoen van hun eigen tv-programma.
Lily Collins zwaait Emily Cooper uit na laatste opnames Emily in Paris
11:10Douwe Bob wil populaire talentenjacht terugbrengen: 'Al moet ik het gewoon helemaal zelf doen'
10:15Hila Noorzai weer als vervanger van Eva Jinek: dit is wanneer
09:35Video: Zo namen fans afscheid van Ben Saunders
09:08Video: Nederlaag bij Boxing Gladiators hakt er flink in bij Dave Roelvink