TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Influencers en vriendinnen Jaimie Vaes en Estelle Cruijff slaan op de vlucht voor Giel de Winter, Thomas van der Vlugt en Stefan Jurriens van StukTV.
De Winter kwam ooit met het idee voor een YouTube-kanaal en zocht daar twee presentatoren bij. Uiteindelijk werden dat Van der Vlugt en Jurriëns. StukTV ging in 2012 van start en in de jaren daarna groeide het uit tot het succesvolste YouTube-kanaal van Nederland. Zo wonnen ze al meerdere keren de prijs voor het populairste kanaal van Nederland, de zogeheten VEED Award.
Toch gaat het bij hen ook niet altijd van een leien dakje...
Talpa zag het ook wel in de mannen zitten en haalde het drietal naar de televisie. Met Het Jachtseizoen, dat ze jaren geleden zelf al waren gestart op YouTube, zitten ze alweer in het derde seizoen van hun eigen tv-programma.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater