TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Influencers en vriendinnen Jaimie Vaes en Estelle Cruijff slaan op de vlucht voor Giel de Winter, Thomas van der Vlugt en Stefan Jurriens van StukTV.
De Winter kwam ooit met het idee voor een YouTube-kanaal en zocht daar twee presentatoren bij. Uiteindelijk werden dat Van der Vlugt en Jurriëns. StukTV ging in 2012 van start en in de jaren daarna groeide het uit tot het succesvolste YouTube-kanaal van Nederland. Zo wonnen ze al meerdere keren de prijs voor het populairste kanaal van Nederland, de zogeheten VEED Award.
Toch gaat het bij hen ook niet altijd van een leien dakje...
Talpa zag het ook wel in de mannen zitten en haalde het drietal naar de televisie. Met Het Jachtseizoen, dat ze jaren geleden zelf al waren gestart op YouTube, zitten ze alweer in het derde seizoen van hun eigen tv-programma.
Giel de Winter heeft goed nieuws voor de fans van Het Jachtseizoen: Most Wanted
13:12Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'