TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Influencers en vriendinnen Jaimie Vaes en Estelle Cruijff slaan op de vlucht voor Giel de Winter, Thomas van der Vlugt en Stefan Jurriens van StukTV.
De Winter kwam ooit met het idee voor een YouTube-kanaal en zocht daar twee presentatoren bij. Uiteindelijk werden dat Van der Vlugt en Jurriëns. StukTV ging in 2012 van start en in de jaren daarna groeide het uit tot het succesvolste YouTube-kanaal van Nederland. Zo wonnen ze al meerdere keren de prijs voor het populairste kanaal van Nederland, de zogeheten VEED Award.
Toch gaat het bij hen ook niet altijd van een leien dakje...
Talpa zag het ook wel in de mannen zitten en haalde het drietal naar de televisie. Met Het Jachtseizoen, dat ze jaren geleden zelf al waren gestart op YouTube, zitten ze alweer in het derde seizoen van hun eigen tv-programma.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026
19:04Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'