TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat Kjeld Nuis en Ireen Wüst een gouden duo vormen, hebben ze wel bewezen. Op de Olympische Spelen in Peking afgelopen februari wonnen beide schaatsers een dag na elkaar de gouden plak op de 1500 meter. Wüst reed op 7 februari een olympisch record. Nuis moest een dag later aan de bak en vertelde dat hij tijdens zijn winnende rit voortdurend de tips van Wüst in gedachten had: "Kalm blijven, armpjes op de rug en naar de finish".
Nu doen ze mee aan Het Jachtseizoen. Ze verruilen hun strakke schaatspak voor een oranje overall. Met twintig minuten voorsprong moeten ze proberen om uit de handen te blijven van de achtervolgers Giel de Winter, Thomas van der Vlugt en Stefan Jurriëns. Gaan ze met de armen op de rug naar de finish of wordt het de handen in de boeien?
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater