TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zevenjarige Boet is een regelmatig terugkerende patiënt in Het Kinderziekenhuis. In het eerste seizoen was te zien dat Boet - geboren met de botstoornis skeletdysplasie - bij een operatie een dwarslaesie had opgelopen. Het jongetje raakte hierdoor blijvend verlamd.
De tweede reeks van deze serie over het Wilhelmina Kinderziekenhuis volgt Boet bij zijn revalidatie. Hij bezoekt de luchtwegpoli om te bespreken of hij in de toekomst zonder een buisje in zijn luchtpijp kan leven.
Voor de twaalfjarige Tim en zijn ouders is het een spannende dag, want hij ondergaat een openhartoperatie. Met kinderhartchirurg Bram van Wijk bespreken zij de risico’s van de operatie. Het is nog maar de vraag of Tim zijn hartklep kan behouden of dat hij een donorklep nodig heeft.
Het Kinderziekenhuis is elke woensdag om 20:30 uur te zien bij RTL 4.
Partnerbijdrage
Chateau Meiland, Het Roer Om en Mr. Frank Visser zijn straks ook op Netflix te zien
14:55Goed nieuws voor voetbalfans: Ajax - PSV is dit weekend gratis te zien
14:33Zanger Samuel Welten krijgt een eigen reallifesoap bij Prime Video
13:44Beau van Erven Dorens komt terug op woede om Renze Klamer: 'Ik was echt boos'
12:30Hélène Hendriks schrikt van beeltenis: 'Lijkt alsof ik mijn uitvaart al gehad heb'