TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zevenjarige Boet is een regelmatig terugkerende patiënt in Het Kinderziekenhuis. In het eerste seizoen was te zien dat Boet - geboren met de botstoornis skeletdysplasie - bij een operatie een dwarslaesie had opgelopen. Het jongetje raakte hierdoor blijvend verlamd.
De tweede reeks van deze serie over het Wilhelmina Kinderziekenhuis volgt Boet bij zijn revalidatie. Hij bezoekt de luchtwegpoli om te bespreken of hij in de toekomst zonder een buisje in zijn luchtpijp kan leven.
Voor de twaalfjarige Tim en zijn ouders is het een spannende dag, want hij ondergaat een openhartoperatie. Met kinderhartchirurg Bram van Wijk bespreken zij de risico’s van de operatie. Het is nog maar de vraag of Tim zijn hartklep kan behouden of dat hij een donorklep nodig heeft.
Het Kinderziekenhuis is elke woensdag om 20:30 uur te zien bij RTL 4.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten