TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zevenjarige Boet is een regelmatig terugkerende patiënt in Het Kinderziekenhuis. In het eerste seizoen was te zien dat Boet - geboren met de botstoornis skeletdysplasie - bij een operatie een dwarslaesie had opgelopen. Het jongetje raakte hierdoor blijvend verlamd.
De tweede reeks van deze serie over het Wilhelmina Kinderziekenhuis volgt Boet bij zijn revalidatie. Hij bezoekt de luchtwegpoli om te bespreken of hij in de toekomst zonder een buisje in zijn luchtpijp kan leven.
Voor de twaalfjarige Tim en zijn ouders is het een spannende dag, want hij ondergaat een openhartoperatie. Met kinderhartchirurg Bram van Wijk bespreken zij de risico’s van de operatie. Het is nog maar de vraag of Tim zijn hartklep kan behouden of dat hij een donorklep nodig heeft.
Het Kinderziekenhuis is elke woensdag om 20:30 uur te zien bij RTL 4.
Deze acteurs zijn te zien in de Woeste Grond-bioscoopfilm
19:33Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Au Pairs te zien
16:30Boer Zoekt Vrouw-boerin Annemiek bevallen van een zoon
15:39Adieu God gaat door maar dan niet met Tijs van den Brink
15:30Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag