TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zevenjarige Boet is een regelmatig terugkerende patiënt in Het Kinderziekenhuis. In het eerste seizoen was te zien dat Boet - geboren met de botstoornis skeletdysplasie - bij een operatie een dwarslaesie had opgelopen. Het jongetje raakte hierdoor blijvend verlamd.
De tweede reeks van deze serie over het Wilhelmina Kinderziekenhuis volgt Boet bij zijn revalidatie. Hij bezoekt de luchtwegpoli om te bespreken of hij in de toekomst zonder een buisje in zijn luchtpijp kan leven.
Voor de twaalfjarige Tim en zijn ouders is het een spannende dag, want hij ondergaat een openhartoperatie. Met kinderhartchirurg Bram van Wijk bespreken zij de risico’s van de operatie. Het is nog maar de vraag of Tim zijn hartklep kan behouden of dat hij een donorklep nodig heeft.
Het Kinderziekenhuis is elke woensdag om 20:30 uur te zien bij RTL 4.
Hint Rob Janssen hier op de terugkeer van Prijzenjacht?
09:49Wil Caroline uit B&B Vol Liefde wel een man? 'Honden komen op één'
09:14De TV van gisteren: veel belangstelling voor ietwat tegenvallende zonsverduistering
06:47Vanavond op TV: Sport: EK atletiek outdoor, Vera, Blink Twice
22:15Anouk doet grote onthulling over Diederik en Max na finale De Bondgenoten