TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zevenjarige Boet is een regelmatig terugkerende patiënt in Het Kinderziekenhuis. In het eerste seizoen was te zien dat Boet - geboren met de botstoornis skeletdysplasie - bij een operatie een dwarslaesie had opgelopen. Het jongetje raakte hierdoor blijvend verlamd.
De tweede reeks van deze serie over het Wilhelmina Kinderziekenhuis volgt Boet bij zijn revalidatie. Hij bezoekt de luchtwegpoli om te bespreken of hij in de toekomst zonder een buisje in zijn luchtpijp kan leven.
Voor de twaalfjarige Tim en zijn ouders is het een spannende dag, want hij ondergaat een openhartoperatie. Met kinderhartchirurg Bram van Wijk bespreken zij de risico’s van de operatie. Het is nog maar de vraag of Tim zijn hartklep kan behouden of dat hij een donorklep nodig heeft.
Het Kinderziekenhuis is elke woensdag om 20:30 uur te zien bij RTL 4.
Nicolaas Veul krijgt massaal bijval na felle reactie op uitspraken over lhbtiq+-propaganda
09:45Deze serie vervangt Zussen na de seizoensfinale op NPO 1
09:07Diego González-Clark en Noa Zwan verklappen alvast iets over hun GTST-verhaallijn: 'Drama'
09:00Dit programma vervangt Bestemming X op RTL 4
08:37De TV van gisteren: Bureau Groningen begint volgens kijkers veel te heftig