TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Elke Salverda is verknocht aan het Griekse vissersdorp Perdika, waar haar familie al sinds eind jaren 70 komt. Jaap Jongbloed zoekt haar hier op voor Het Mooiste Meisje van de Klas.
Ondanks dat Salverda altijd weer terugkomt in Perdika is ze een echte wereldreiziger. Op haar zeventiende verruilde ze Nederland voor Londen, waar ze vervolgens jarenlang bleef. Na Londen woonde ze op nog veel meer plaatsen in de wereld. Inmiddels is ze moeder van twee kinderen, freelanceschrijver en onder meer hoofdredacteur van het reisplatform Wander-Lust.
Op haar website schrijft Salverda dat ze de wereld een betere plek wil maken, dat doet ze door zich in te zetten voor duurzaamheid en de aanpak van klimaatverandering. In Griekenland vertelt ze Jongbloed haar levensverhaal.
Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen
12:49Donny Roelvink (28) doet controversiële uitspraken over rol van zijn toekomstige vrouw: 'Als ik haar dingen moet verbieden is ze al mijn vrouw niet'
12:22Bassie & Adriaan-acteur Hans Beijer op 78-jarige leeftijd overleden
12:15Naaktkalender van De Grannies van Amsterdam levert groot geldbedrag op
11:32FOMO show-ster Tobias Camman (37) baalt van zijn werk: 'Hartstikke sneu na je 30e'