TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Elke Salverda is verknocht aan het Griekse vissersdorp Perdika, waar haar familie al sinds eind jaren 70 komt. Jaap Jongbloed zoekt haar hier op voor Het Mooiste Meisje van de Klas.
Ondanks dat Salverda altijd weer terugkomt in Perdika is ze een echte wereldreiziger. Op haar zeventiende verruilde ze Nederland voor Londen, waar ze vervolgens jarenlang bleef. Na Londen woonde ze op nog veel meer plaatsen in de wereld. Inmiddels is ze moeder van twee kinderen, freelanceschrijver en onder meer hoofdredacteur van het reisplatform Wander-Lust.
Op haar website schrijft Salverda dat ze de wereld een betere plek wil maken, dat doet ze door zich in te zetten voor duurzaamheid en de aanpak van klimaatverandering. In Griekenland vertelt ze Jongbloed haar levensverhaal.
Dit weten we al over het nieuwe programma van Rutger Castricum
14:04De Oranjezomer: 'Koopzegelverandering AH maakt de mensen boos'
13:23Wanneer keert Kassa weer terug op televisie?
13:06Edwin tegen Iris in B&B Vol Liefde: 'Ik hoopte dat je niet verliefd zou worden op me'
13:04Dit programma vervangt De Slimste Mens België na de finale op NPO 3