TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Elke Salverda is verknocht aan het Griekse vissersdorp Perdika, waar haar familie al sinds eind jaren 70 komt. Jaap Jongbloed zoekt haar hier op voor Het Mooiste Meisje van de Klas.
Ondanks dat Salverda altijd weer terugkomt in Perdika is ze een echte wereldreiziger. Op haar zeventiende verruilde ze Nederland voor Londen, waar ze vervolgens jarenlang bleef. Na Londen woonde ze op nog veel meer plaatsen in de wereld. Inmiddels is ze moeder van twee kinderen, freelanceschrijver en onder meer hoofdredacteur van het reisplatform Wander-Lust.
Op haar website schrijft Salverda dat ze de wereld een betere plek wil maken, dat doet ze door zich in te zetten voor duurzaamheid en de aanpak van klimaatverandering. In Griekenland vertelt ze Jongbloed haar levensverhaal.
Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
21:54Cast over tweede seizoen van Haantjes: 'Herkenbaar voor iedereen' (video)
17:40Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op woensdag
15:50Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien