TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Elke Salverda is verknocht aan het Griekse vissersdorp Perdika, waar haar familie al sinds eind jaren 70 komt. Jaap Jongbloed zoekt haar hier op voor Het Mooiste Meisje van de Klas.
Ondanks dat Salverda altijd weer terugkomt in Perdika is ze een echte wereldreiziger. Op haar zeventiende verruilde ze Nederland voor Londen, waar ze vervolgens jarenlang bleef. Na Londen woonde ze op nog veel meer plaatsen in de wereld. Inmiddels is ze moeder van twee kinderen, freelanceschrijver en onder meer hoofdredacteur van het reisplatform Wander-Lust.
Op haar website schrijft Salverda dat ze de wereld een betere plek wil maken, dat doet ze door zich in te zetten voor duurzaamheid en de aanpak van klimaatverandering. In Griekenland vertelt ze Jongbloed haar levensverhaal.
Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in
11:27Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers