TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De oude schoolvriendinnen van het Rijnlands Lyceum Wassenaar vonden haar een Disneyprinses: blond haar, grote ogen, mooi figuur. Het Mooiste Meisje van de Klas, Anne Marie van Malsen - nu 43 - was al vroeg geïnteresseerd in andere culturen.
Na een relatie met een Iraanse man, die twintig jaar ouder bleek dan zij, viel ze toch voor de charmes van de Nederlandse Ard. Samen trokken ze met een camper de wijde wereld in. Toen ze zwanger bleek, settelden ze zich op Ibiza. Zoontje Berend kwam ter wereld, maar bleef slechts drie dagen leven.
Ard en Anne Marie verwerkten beiden hun verdriet ieder op hun eigen manier. Zij trok eropuit om haar zinnen te verzetten. In Marokko ontmoette ze Moha. Vanaf dat moment krijgt haar leven een heel andere wending.
Jaap Jongbloed zoekt haar op in Marrakesh. Ze runt er een riad, een traditioneel Marokkaans huis. Het is omgebouwd tot hotel en ze heeft het zelf ingericht. Ook al was het als buitenlandse vrouw die de taal niet beheerst in het begin niet gemakkelijk, in deze stad voelt ze zich thuis. “De geuren, de kleuren en de mensen zijn hier warm”, legt ze uit.
Ze neemt Jongbloed mee naar de markt waar ze dagelijks te vinden is en naar de betoverende Agafaywoestijn, veertig minuten rijden van de stad. Ze vertelt waarom ze niet meer getrouwd kon blijven met Ard en hoe Moha, met wie ze nu een gezin heeft, in haar leven kwam.
Deze aflevering van Het Mooiste Meisje van de Klas zie je op maandag 6 mei 2024 vanaf 21:32 uur bij AVROTROS op NPO1.
Omroep MAX zendt de eerste soloconcerten van Emma Kok uit
13:36De eerste aflevering van Máxima seizoen 2 komt ook op televisie
13:21Stijn Fransen en Sabine Koning behoren tot de discipelen van The Passion 2026
10:35Netflix presenteert cast van nieuwe Nederlandse thrillerserie De Stilte
10:22Rijk Hofman gaat Temptation Island presenteren met deze presentatrice