TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Al sinds 2008 presenteert Jaap Jongbloed Het Mooiste Meisje van de Klas. Het format mag al die jaren hetzelfde zijn gebleven, de verhalen zijn steeds weer anders en inspirerend. “Mij valt vooral de veerkracht van de vrouwen op”, zegt de presentator daarover.
Die veerkracht kenmerkt ook Ankie. Op school was ze een opvallende verschijning, ook door haar kleding. Ze was modebewust en droeg zelfgemaakte outfits. Het overlijden van haar zus, op veertienjarige leeftijd, maakte dat ze anders tegen het leven aankeek dan haar klasgenoten: Ankie had honger naar het leven en wilde feesten.
In de jaren 90 ontmoette ze een van de zangers van de jongensgroep B.E.D. en kwam ze in een wereld van glitter en glamour terecht. Ze kreeg ook te maken met de donkere kant van de roem.
Deze aflevering van Het Mooiste Meisje van de Klas zie je op maandag 27 mei vanaf 21:30 uur bij AVROTROS op NPO1.
André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)
09:18De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden