TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het tweeluik Het Mooiste van Maestro vieren de makers het elfjarig bestaan van de populaire dirigeerwedstrijd.
Presentator van het eerste uur Frits Sissing bezoekt in dit eerste deel Dominic Seldis. De contrabassist is een vaste waarde in de wedstrijdjury waarin hij opvalt door zijn humor en vlijmscherpe oordelen. Door Maestro is Seldis zelf uitgegroeid tot bekendheid. De Britse muzikant heeft Nederland inmiddels omarmd als zijn tweede thuisland.
Daarnaast komen enkele oud-kandidaten aan het woord over hun tijd als orkestleider. Een voorwaarde voor deelname is dat ze blanco beginnen aan het avontuur. Sommigen van hen bleken natuurtalenten zoals Carlo Boszhard en rapper sor. Natasja Froger beleefde daarentegen benauwde momenten op de bok.
Het Mooiste van Maestro is op zondag 13 en 20 augustus om 20:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar