TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na zeven seizoenen kent Het Perfecte Plaatje een aantal vaste waarden. Zo staat presentator Tijl Beckand garant voor flauwe grappen en is het altijd weer afwachten waar juryleden William Rutten en Cynthia Boll warm voor lopen. Ook is een aantal opdrachten inmiddels vaste prik, zoals de naaktshoot.
Deze week bijten de overgebleven amateurfotografen de tanden stuk op twee andere terugkerende thema’s. Eerst is er de foodshoot, waarbij de deelnemers een gerecht smakelijk én verleidelijk in beeld moeten brengen.
Daarna komt een ander succesnummer voorbij: de fotoshoot met familie en geliefden van de BN’ers. Dit seizoen is er een twist. De modellen zijn verkleed als beroemdheden; van Amy Winehouse en Elvis Presley tot koningin Máxima en Elton John.
Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'
15:14Kees van der Spek haalt uit naar critici: 'Wij zijn geen arrestatieteam'