TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na zeven seizoenen kent Het Perfecte Plaatje een aantal vaste waarden. Zo staat presentator Tijl Beckand garant voor flauwe grappen en is het altijd weer afwachten waar juryleden William Rutten en Cynthia Boll warm voor lopen. Ook is een aantal opdrachten inmiddels vaste prik, zoals de naaktshoot.
Deze week bijten de overgebleven amateurfotografen de tanden stuk op twee andere terugkerende thema’s. Eerst is er de foodshoot, waarbij de deelnemers een gerecht smakelijk én verleidelijk in beeld moeten brengen.
Daarna komt een ander succesnummer voorbij: de fotoshoot met familie en geliefden van de BN’ers. Dit seizoen is er een twist. De modellen zijn verkleed als beroemdheden; van Amy Winehouse en Elvis Presley tot koningin Máxima en Elton John.
Zien: de eerste beelden van de reallifesoap van André Hazes
15:45Kees van der Spek reist opnieuw de wereld over voor Kees van der Spek Ontmaskert
15:24René Froger krijgt eigen tv-portret bij RTL
13:53Zo ging het achter de schermen eraan toe bij de reünie van B&B Vol Liefde
12:54Nieuwe serie De Bangaclub draait om bangalijsten, corpsleven en mysterieuze dood