TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na zeven seizoenen kent Het Perfecte Plaatje een aantal vaste waarden. Zo staat presentator Tijl Beckand garant voor flauwe grappen en is het altijd weer afwachten waar juryleden William Rutten en Cynthia Boll warm voor lopen. Ook is een aantal opdrachten inmiddels vaste prik, zoals de naaktshoot.
Deze week bijten de overgebleven amateurfotografen de tanden stuk op twee andere terugkerende thema’s. Eerst is er de foodshoot, waarbij de deelnemers een gerecht smakelijk én verleidelijk in beeld moeten brengen.
Daarna komt een ander succesnummer voorbij: de fotoshoot met familie en geliefden van de BN’ers. Dit seizoen is er een twist. De modellen zijn verkleed als beroemdheden; van Amy Winehouse en Elvis Presley tot koningin Máxima en Elton John.
Roxeanne Hazes verzorgt in Memoriam-act tijdens Gouden Televizier-Ring Gala
15:30Greetje Hakvoort geeft update na relatiebreuk
14:34Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'