TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het belooft een emotionele uitzending te worden van Het Perfecte Plaatje. Er staat namelijk een shoot op het programma in samenwerking met het KWF. De kandidaten fotograferen modellen die vroeger kanker hebben gehad.
Linda Hakeboom is een van de juryleden die de resultaten zal beoordelen. Zij won in 2022 Het Perfecte Plaatje en weet als geen ander hoe het is om te leven met deze vreselijke ziekte; vier jaar geleden kreeg ze borstkanker. Gelukkig is ze alweer wat jaartjes kankervrij.
Door deze ervaring staat Linda positiever in het leven dan voorheen, vertelde ze in FHM: “Als ik bijvoorbeeld chagrijnige mensen op straat zie, denk ik: je kan ook zomaar heel slecht nieuws krijgen en dan heb je vandaag chagrijnig doorgebracht. Dat is toch zo zonde.”
Het Perfecte Plaatje is iedere woensdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
De Kerststal van Nederland krijgt dit jaar een vervolg
08:35De TV van gisteren: Nog geen flitsende start voor dramaserie Zussen
06:47Vanavond op TV: Sander en de kloof, Code van Coppens, The Old Way
17:40Roxy en Robert uit De Bondgenoten zetten punt achter relatie
16:15Promenade terug op tv: hier gaat 'Promemedia' over