TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Na acht seizoenen en twee speciale zomeredities op reis, is de formule van Het Perfecte Plaatje wijd en zijd bekend. De afgelopen zes maanden hebben tien bekende amateurfotografen kunnen oefenen met professionele fotocamera's. Vanaf deze week mogen ze laten zien welke vaardigheden ze daarmee opgedaan hebben.
Het deelnemersveld bestaat deze reeks uit acteurs Loes Haverkort, Waldemar Torenstra en Anna Drijver. Ook YouTube-sterren Niek Roozen en Quinty Misiedjan zijn van de partij, net als oud-model Sylvia Geersen en liefdesexpert Sergio Vyent. Volkszanger Frans Duijts liet zich ook strikken, net als financieel expert Annemarie van Gaal.
De verrassendste naam is misschien wel Henry Schut. De Studio Sport-presentator maakt bij uitzondering een uitstapje naar de commerciële omroep.
Het Perfecte Plaatje is vanaf 4 oktober iedere woensdag om 20:30 uur te zien op RTL4. Vooruit- en terugkijken kan via Videoland.
Partnerbijdrage
Dit zijn alle finalisten van Make Up Your Mind 2025
21:43Make Up Your Mind 2025: Deze BN’ers strandden net voor de finale in de second-chance show
09:47Maarten van Rossem weet wie zijn opvolger is bij De slimste mens
09:12De TV van gisteren: Only Joling zit Flikken Maastricht op de hielen
08:02MAFS-expert Eveline Stallaart over gepoch Olof: 'Duidelijk wat het onderliggende ding is'