TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na acht seizoenen en twee speciale zomeredities op reis, is de formule van Het Perfecte Plaatje wijd en zijd bekend. De afgelopen zes maanden hebben tien bekende amateurfotografen kunnen oefenen met professionele fotocamera's. Vanaf deze week mogen ze laten zien welke vaardigheden ze daarmee opgedaan hebben.
Het deelnemersveld bestaat deze reeks uit acteurs Loes Haverkort, Waldemar Torenstra en Anna Drijver. Ook YouTube-sterren Niek Roozen en Quinty Misiedjan zijn van de partij, net als oud-model Sylvia Geersen en liefdesexpert Sergio Vyent. Volkszanger Frans Duijts liet zich ook strikken, net als financieel expert Annemarie van Gaal.
De verrassendste naam is misschien wel Henry Schut. De Studio Sport-presentator maakt bij uitzondering een uitstapje naar de commerciële omroep.
Het Perfecte Plaatje is vanaf 4 oktober iedere woensdag om 20:30 uur te zien op RTL4. Vooruit- en terugkijken kan via Videoland.
Vandaag Inside-heren zien bijzondere onthulling Gordon: 'Die is toch helemaal gek?' (video)
22:22Video: binnenkijken in de villa van De Boogaartjes (met twintig honden!)
16:17Hij was ooit de winnaar van The Voice en nu is Dani van Velthoven verloofd
15:15Op welke buitenlandse sterren moet je letten tijdens de Olympische Winterspelen?
14:36Programma: Op deze momenten komt Nederland in actie tijdens de Olympische Winterspelen 2026