TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na acht seizoenen en twee speciale zomeredities op reis, is de formule van Het Perfecte Plaatje wijd en zijd bekend. De afgelopen zes maanden hebben tien bekende amateurfotografen kunnen oefenen met professionele fotocamera's. Vanaf deze week mogen ze laten zien welke vaardigheden ze daarmee opgedaan hebben.
Het deelnemersveld bestaat deze reeks uit acteurs Loes Haverkort, Waldemar Torenstra en Anna Drijver. Ook YouTube-sterren Niek Roozen en Quinty Misiedjan zijn van de partij, net als oud-model Sylvia Geersen en liefdesexpert Sergio Vyent. Volkszanger Frans Duijts liet zich ook strikken, net als financieel expert Annemarie van Gaal.
De verrassendste naam is misschien wel Henry Schut. De Studio Sport-presentator maakt bij uitzondering een uitstapje naar de commerciële omroep.
Het Perfecte Plaatje is vanaf 4 oktober iedere woensdag om 20:30 uur te zien op RTL4. Vooruit- en terugkijken kan via Videoland.
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival