TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is de fotografen er alles aan gelegen om zich van hun beste kant te laten zien. Ze geven zich dan ook helemaal in deze Het Perfecte Plaatje in Argentinië.
Natuurlijk zijn de deelnemers al bekend in eigen land, maar hoe zou het zijn om wereldberoemd te zijn? De BN'ers kunnen dit gevoel even ervaren wanneer ze zichzelf in een hotel als internationale ster moeten portretteren.
Zoals altijd beoordeelt fotograaf William Rutten weer het werk van de kandidaten. In Argentinië krijgt hij hierbij hulp van de in Buenos Aires geboren fotograaf en beeldend kunstenaar Gaby Herbstein. Op haar website vertelt ze dat haar kunstprojecten haar zorg voor het welzijn van het universum, het behoud van de natuur en de planeet weerspiegelen.
Daniël Arends legt werkzaamheden voorlopig neer na hartinfarct
16:58Arie deelt veelbelovende update na B&B Vol Liefde-reünie
15:49Bekende influencer duikt op in De Bondgenoten: 'Dit gaat heel moeilijk worden'
14:27Humberto Tan reageert op mediastorm na babynieuws: 'Jeetje mina'
13:50Barry Atsma strikt sterrencast mét Noortje Herlaar voor nieuwe Videoland-serie