TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is de fotografen er alles aan gelegen om zich van hun beste kant te laten zien. Ze geven zich dan ook helemaal in deze Het Perfecte Plaatje in Argentinië.
Natuurlijk zijn de deelnemers al bekend in eigen land, maar hoe zou het zijn om wereldberoemd te zijn? De BN'ers kunnen dit gevoel even ervaren wanneer ze zichzelf in een hotel als internationale ster moeten portretteren.
Zoals altijd beoordeelt fotograaf William Rutten weer het werk van de kandidaten. In Argentinië krijgt hij hierbij hulp van de in Buenos Aires geboren fotograaf en beeldend kunstenaar Gaby Herbstein. Op haar website vertelt ze dat haar kunstprojecten haar zorg voor het welzijn van het universum, het behoud van de natuur en de planeet weerspiegelen.
Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
08:29Alex uit Over Mijn Lijk op 37-jarige leeftijd overleden