TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is de fotografen er alles aan gelegen om zich van hun beste kant te laten zien. Ze geven zich dan ook helemaal in deze Het Perfecte Plaatje in Argentinië.
Natuurlijk zijn de deelnemers al bekend in eigen land, maar hoe zou het zijn om wereldberoemd te zijn? De BN'ers kunnen dit gevoel even ervaren wanneer ze zichzelf in een hotel als internationale ster moeten portretteren.
Zoals altijd beoordeelt fotograaf William Rutten weer het werk van de kandidaten. In Argentinië krijgt hij hierbij hulp van de in Buenos Aires geboren fotograaf en beeldend kunstenaar Gaby Herbstein. Op haar website vertelt ze dat haar kunstprojecten haar zorg voor het welzijn van het universum, het behoud van de natuur en de planeet weerspiegelen.
Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen
08:52De TV van gisteren: Aanwezigheid Mark Rutte bezorgt Pauw & De Wit seizoensrecord
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Jackie Brown
06:00Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum