TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is de fotografen er alles aan gelegen om zich van hun beste kant te laten zien. Ze geven zich dan ook helemaal in deze Het Perfecte Plaatje in Argentinië.
Natuurlijk zijn de deelnemers al bekend in eigen land, maar hoe zou het zijn om wereldberoemd te zijn? De BN'ers kunnen dit gevoel even ervaren wanneer ze zichzelf in een hotel als internationale ster moeten portretteren.
Zoals altijd beoordeelt fotograaf William Rutten weer het werk van de kandidaten. In Argentinië krijgt hij hierbij hulp van de in Buenos Aires geboren fotograaf en beeldend kunstenaar Gaby Herbstein. Op haar website vertelt ze dat haar kunstprojecten haar zorg voor het welzijn van het universum, het behoud van de natuur en de planeet weerspiegelen.
Trailer Gooische Vrouwen seizoen acht: Cheryl wil meer ...
09:24'Zo leuk om Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde weer samen te zien'
08:39Miljoenenjacht-kijker vraagt zich af wie overleden Stan is
07:39De TV van gisteren: gedrag Miljoenenjacht-finalist zorgt voor irritatie bij kijker
06:47Vanavond op TV: Strijders, Dokter Deen, The Tomorrow War