TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is de fotografen er alles aan gelegen om zich van hun beste kant te laten zien. Ze geven zich dan ook helemaal in deze Het Perfecte Plaatje in Argentinië.
Natuurlijk zijn de deelnemers al bekend in eigen land, maar hoe zou het zijn om wereldberoemd te zijn? De BN'ers kunnen dit gevoel even ervaren wanneer ze zichzelf in een hotel als internationale ster moeten portretteren.
Zoals altijd beoordeelt fotograaf William Rutten weer het werk van de kandidaten. In Argentinië krijgt hij hierbij hulp van de in Buenos Aires geboren fotograaf en beeldend kunstenaar Gaby Herbstein. Op haar website vertelt ze dat haar kunstprojecten haar zorg voor het welzijn van het universum, het behoud van de natuur en de planeet weerspiegelen.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen