TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Alle deelnemers van Het Perfecte Plaatje op Reis hebben hetzelfde doel voor ogen: in de voetsporen treden van Leonie ter Braak. De presentatrice won het vorige seizoen door in de finale Rick Brandsteder nipt voor te blijven. “De eerste keer dat ik echt iets heb gewonnen”, riep ze blij. Dankzij de zege kreeg ze een expositie in Museum Hilversum.
Op de socialemediakanalen van jurylid William Rutten vertelde Leonie de winst niet verwacht te hebben. “Ik was me aan het voorbereiden om mijn verliezersgezicht te trekken. Maar toen was het toch ineens mijn naam.” De presentatrice vond dankzij het programma een nieuwe roeping, zo vertelde ze in Shownieuws. “Ik ga het nu vooral heel veel doen en heb ook wel wat ideetjes in mijn hoofd.”
Het Perfecte Plaatje op Reis is iedere woensdag vanaf 20:30 uur te zien op RTL4.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster