TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is tijd voor de laatste twee shoots voor de laatste kandidaten op reis gaan. Deze opdrachten gaan bepalen welke drie fotografen doorstomen naar de halve finale.
De eerste shoot maken Pauline Wingelaar, Fenna Ramos, Claes Iversen en Antoinette Hertsenberg in opdracht van Stichting Hulphond. Elke fotograaf krijgt een specifieke hulphond met baasje toebedeeld om er een documentair beeld van te maken en dat levert bijzondere platen op.
Voor de tweede shoot kruipen de fotografen in een doos en moeten ze zich voordoen als barbiepop. Het draait om fashion, styling, creativiteit en originaliteit. De fotografen gaan zich van een hele andere kant laten zien. Het gastjurylid, Roger Neve, komt speciaal uit New York om de fotografen te begeleiden en te boordelen.
Het Perfecte Plaatje is elke woensdagavond om 20:30 uur te zien op RTL4. Elke aflevering is terug te zien op Videoland.
André uit Winter Vol Liefde 2026 blijkt zelf ook muzikaal aangelegd
10:03Zien: De eerste beelden van het zesde seizoen van De Bevers
09:56Op deze datum start het tiende seizoen van Floortje naar het Einde van de Wereld
09:39Ad van Kempen uit o.a. Van Speijk op 81-jarige leeftijd overleden
09:10Fans weten het nu zeker: 'In deze stad neemt Ewout Genemans zijn Bureau-serie op'