TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is tijd voor de laatste twee shoots voor de laatste kandidaten op reis gaan. Deze opdrachten gaan bepalen welke drie fotografen doorstomen naar de halve finale.
De eerste shoot maken Pauline Wingelaar, Fenna Ramos, Claes Iversen en Antoinette Hertsenberg in opdracht van Stichting Hulphond. Elke fotograaf krijgt een specifieke hulphond met baasje toebedeeld om er een documentair beeld van te maken en dat levert bijzondere platen op.
Voor de tweede shoot kruipen de fotografen in een doos en moeten ze zich voordoen als barbiepop. Het draait om fashion, styling, creativiteit en originaliteit. De fotografen gaan zich van een hele andere kant laten zien. Het gastjurylid, Roger Neve, komt speciaal uit New York om de fotografen te begeleiden en te boordelen.
Het Perfecte Plaatje is elke woensdagavond om 20:30 uur te zien op RTL4. Elke aflevering is terug te zien op Videoland.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'