TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is tijd voor de laatste twee shoots voor de laatste kandidaten op reis gaan. Deze opdrachten gaan bepalen welke drie fotografen doorstomen naar de halve finale.
De eerste shoot maken Pauline Wingelaar, Fenna Ramos, Claes Iversen en Antoinette Hertsenberg in opdracht van Stichting Hulphond. Elke fotograaf krijgt een specifieke hulphond met baasje toebedeeld om er een documentair beeld van te maken en dat levert bijzondere platen op.
Voor de tweede shoot kruipen de fotografen in een doos en moeten ze zich voordoen als barbiepop. Het draait om fashion, styling, creativiteit en originaliteit. De fotografen gaan zich van een hele andere kant laten zien. Het gastjurylid, Roger Neve, komt speciaal uit New York om de fotografen te begeleiden en te boordelen.
Het Perfecte Plaatje is elke woensdagavond om 20:30 uur te zien op RTL4. Elke aflevering is terug te zien op Videoland.
Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan
12:23Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS