TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is tijd voor de laatste twee shoots voor de laatste kandidaten op reis gaan. Deze opdrachten gaan bepalen welke drie fotografen doorstomen naar de halve finale.
De eerste shoot maken Pauline Wingelaar, Fenna Ramos, Claes Iversen en Antoinette Hertsenberg in opdracht van Stichting Hulphond. Elke fotograaf krijgt een specifieke hulphond met baasje toebedeeld om er een documentair beeld van te maken en dat levert bijzondere platen op.
Voor de tweede shoot kruipen de fotografen in een doos en moeten ze zich voordoen als barbiepop. Het draait om fashion, styling, creativiteit en originaliteit. De fotografen gaan zich van een hele andere kant laten zien. Het gastjurylid, Roger Neve, komt speciaal uit New York om de fotografen te begeleiden en te boordelen.
Het Perfecte Plaatje is elke woensdagavond om 20:30 uur te zien op RTL4. Elke aflevering is terug te zien op Videoland.
'Zo leuk om Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde weer samen te zien'
08:39Miljoenenjacht-kijker vraagt zich af wie overleden Stan is
07:39De TV van gisteren: gedrag Miljoenenjacht-finalist zorgt voor irritatie bij kijker
06:47Vanavond op TV: Strijders, Dokter Deen, The Tomorrow War
11:47Lily Collins zwaait Emily Cooper uit na laatste opnames Emily in Paris