TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is tijd voor de laatste twee shoots voor de laatste kandidaten op reis gaan. Deze opdrachten gaan bepalen welke drie fotografen doorstomen naar de halve finale.
De eerste shoot maken Pauline Wingelaar, Fenna Ramos, Claes Iversen en Antoinette Hertsenberg in opdracht van Stichting Hulphond. Elke fotograaf krijgt een specifieke hulphond met baasje toebedeeld om er een documentair beeld van te maken en dat levert bijzondere platen op.
Voor de tweede shoot kruipen de fotografen in een doos en moeten ze zich voordoen als barbiepop. Het draait om fashion, styling, creativiteit en originaliteit. De fotografen gaan zich van een hele andere kant laten zien. Het gastjurylid, Roger Neve, komt speciaal uit New York om de fotografen te begeleiden en te boordelen.
Het Perfecte Plaatje is elke woensdagavond om 20:30 uur te zien op RTL4. Elke aflevering is terug te zien op Videoland.
Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Fire country, The Enforcer
21:30Kijkers geraakt door eerbetoon aan Paulien Cornelisse in De Slimste Mens
17:42Komende maand in GTST: Onverwachte verliefdheden en de pijnlijke waarheid
14:46De 5 beste programma's om deze week te streamen
14:10De Nederlandse crimecomedy Bovensloters zie je vanaf deze datum ook op tv