TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is tijd voor de laatste twee shoots voor de laatste kandidaten op reis gaan. Deze opdrachten gaan bepalen welke drie fotografen doorstomen naar de halve finale.
De eerste shoot maken Pauline Wingelaar, Fenna Ramos, Claes Iversen en Antoinette Hertsenberg in opdracht van Stichting Hulphond. Elke fotograaf krijgt een specifieke hulphond met baasje toebedeeld om er een documentair beeld van te maken en dat levert bijzondere platen op.
Voor de tweede shoot kruipen de fotografen in een doos en moeten ze zich voordoen als barbiepop. Het draait om fashion, styling, creativiteit en originaliteit. De fotografen gaan zich van een hele andere kant laten zien. Het gastjurylid, Roger Neve, komt speciaal uit New York om de fotografen te begeleiden en te boordelen.
Het Perfecte Plaatje is elke woensdagavond om 20:30 uur te zien op RTL4. Elke aflevering is terug te zien op Videoland.
Kaartverkoop gestart voor nieuw seizoen Dit was het nieuws
14:52Grote zorgen om vermiste Voice-winnaar Ben Saunders na vondst lichaam bij Arnhem
14:19Belgische omroep VRT vraagt ook uitstel aan over deelname aan Eurovisie Songfestival
13:23Robert ten Brink meent dat Pietentijd het Sinterklaasjournaal niet in de weg zit
10:41Op zoek naar echte liefde: deze singles doen mee aan Love Is Blind: Nederland