TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste aflevering van Het Rampjaar 1672 vertellen historici hoe na een jaar vol ellende de kansen keren voor de jonge Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden.
De Franse troepen van Lodewijk XIV druipen af nadat ze zijn stukgelopen op de onneembare waterlinie, maar op hun terugtocht richten ze nog veel schade en ellende aan. Als zes jaar later eindelijk de Vrede van Nijmegen wordt getekend kan een veranderd Nederland de oorlog achter zich laten.
Er is werk aan de winkel, want steden liggen in puin, landbouwgrond is door onderwaterzetting met zout water onbruikbaar geworden en de economie is ingestort. Nederland heeft met Willem III van Oranje opnieuw een stadhouder die steeds meer macht naar zich toe zal trekken en internationale ambities heeft.
SBS6 komt tijdens WK voetbal met dubbele uitzendingen van Vandaag Inside of De Oranjezomer
09:27Zo vierde Monique Hansler dit jaar Koningsdag
07:51Deze realitysterren doen mee aan het nieuwe programma A.S.S. – Anti Survival Show
07:48De TV van gisteren: Koninklijk bezoek aan Dokkum trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 4 t/m donderdag 7 mei 2026