TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste aflevering van Het Rampjaar 1672 vertellen historici hoe na een jaar vol ellende de kansen keren voor de jonge Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden.
De Franse troepen van Lodewijk XIV druipen af nadat ze zijn stukgelopen op de onneembare waterlinie, maar op hun terugtocht richten ze nog veel schade en ellende aan. Als zes jaar later eindelijk de Vrede van Nijmegen wordt getekend kan een veranderd Nederland de oorlog achter zich laten.
Er is werk aan de winkel, want steden liggen in puin, landbouwgrond is door onderwaterzetting met zout water onbruikbaar geworden en de economie is ingestort. Nederland heeft met Willem III van Oranje opnieuw een stadhouder die steeds meer macht naar zich toe zal trekken en internationale ambities heeft.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'
13:08Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen