TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste aflevering van Het Rampjaar 1672 vertellen historici hoe na een jaar vol ellende de kansen keren voor de jonge Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden.
De Franse troepen van Lodewijk XIV druipen af nadat ze zijn stukgelopen op de onneembare waterlinie, maar op hun terugtocht richten ze nog veel schade en ellende aan. Als zes jaar later eindelijk de Vrede van Nijmegen wordt getekend kan een veranderd Nederland de oorlog achter zich laten.
Er is werk aan de winkel, want steden liggen in puin, landbouwgrond is door onderwaterzetting met zout water onbruikbaar geworden en de economie is ingestort. Nederland heeft met Willem III van Oranje opnieuw een stadhouder die steeds meer macht naar zich toe zal trekken en internationale ambities heeft.
Sandra uit Married at First Sight 2026 wist van tevoren al wie haar match was: 'Ben gaan googelen'
13:24Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato