TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In de laatste aflevering van Het Rampjaar 1672 vertellen historici hoe na een jaar vol ellende de kansen keren voor de jonge Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden.
De Franse troepen van Lodewijk XIV druipen af nadat ze zijn stukgelopen op de onneembare waterlinie, maar op hun terugtocht richten ze nog veel schade en ellende aan. Als zes jaar later eindelijk de Vrede van Nijmegen wordt getekend kan een veranderd Nederland de oorlog achter zich laten.
Er is werk aan de winkel, want steden liggen in puin, landbouwgrond is door onderwaterzetting met zout water onbruikbaar geworden en de economie is ingestort. Nederland heeft met Willem III van Oranje opnieuw een stadhouder die steeds meer macht naar zich toe zal trekken en internationale ambities heeft.
VI komt met keiharde analyse vertrek Renze bij RTL tonight
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol? 25 jaar, Oh, wat een jaar!, The Simpsons Movie
22:08Dit zijn de afvallers van de tweede aflevering van The Masked Singer 2025
18:56Renze Klamer vertrekt per direct als presentator bij RTL Tonight
15:17Nasrdin Dchar onthult nieuwe details over Videoland-crimeserie Narcostad