TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bas en Ingrid ruilden hun leven in Nederland in voor een nieuw bestaan in Italië. Ze zetten hun zinnen op een vervallen klooster om er luxeappartementen van te maken. De Italiaanse bureaucratie was niet zo soepel als ze dachten. De vergunningen waren nog niet rond en de een na de andere architect haakte af. De bouwplannen liepen enorme vertraging op, zodanig dat ze de eerste gasten moesten afzeggen.
"Ik heb altijd een beetje moeite met als ik dingen beloof en ik ze niet na kan komen. Waardeloos", zegt Bas in deze Het Roer Om. Na de uitzending liet hij weten dat ze een jaar na de opnames de verbouwing toch konden afronden en genoeg betalende gasten hebben ontvangen. Ze kunnen inmiddels prima leven van de appartementenverhuur. Het leven bevalt ze hier. (HH)
Deze herhaling van Het Roer Om zie je op vrijdag 21 juni vanaf 20:30 uur op SBS6.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij