TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bas en Ingrid ruilden hun leven in Nederland in voor een nieuw bestaan in Italië. Ze zetten hun zinnen op een vervallen klooster om er luxeappartementen van te maken. De Italiaanse bureaucratie was niet zo soepel als ze dachten. De vergunningen waren nog niet rond en de een na de andere architect haakte af. De bouwplannen liepen enorme vertraging op, zodanig dat ze de eerste gasten moesten afzeggen.
"Ik heb altijd een beetje moeite met als ik dingen beloof en ik ze niet na kan komen. Waardeloos", zegt Bas in deze Het Roer Om. Na de uitzending liet hij weten dat ze een jaar na de opnames de verbouwing toch konden afronden en genoeg betalende gasten hebben ontvangen. Ze kunnen inmiddels prima leven van de appartementenverhuur. Het leven bevalt ze hier. (HH)
Deze herhaling van Het Roer Om zie je op vrijdag 21 juni vanaf 20:30 uur op SBS6.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame