TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bas en Ingrid ruilden hun leven in Nederland in voor een nieuw bestaan in Italië. Ze zetten hun zinnen op een vervallen klooster om er luxeappartementen van te maken. De Italiaanse bureaucratie was niet zo soepel als ze dachten. De vergunningen waren nog niet rond en de een na de andere architect haakte af. De bouwplannen liepen enorme vertraging op, zodanig dat ze de eerste gasten moesten afzeggen.
"Ik heb altijd een beetje moeite met als ik dingen beloof en ik ze niet na kan komen. Waardeloos", zegt Bas in deze Het Roer Om. Na de uitzending liet hij weten dat ze een jaar na de opnames de verbouwing toch konden afronden en genoeg betalende gasten hebben ontvangen. Ze kunnen inmiddels prima leven van de appartementenverhuur. Het leven bevalt ze hier. (HH)
Deze herhaling van Het Roer Om zie je op vrijdag 21 juni vanaf 20:30 uur op SBS6.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6