TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie gaat emigreren heeft naast een rotsvast vertrouwen in het eigen kunnen ook een goedgevulde portemonnee nodig. Bij Joris en Sinta zit het op beide punten wel snor, zo blijkt in deze aflevering van Het Roer Om.
Het stel verlaat samen met hun twee dochters Nederland voor een nieuw leven in Oostenrijk. In Tirol hebben ze voor een kleine 2 miljoen euro een hotel-restaurant gekocht. De hypotheeklasten zijn aanzienlijk, dus is het zaak dat er snel gasten komen.
Helaas loopt het paar bij de voorbereidingen tegen de nodige problemen aan. Het hotel is toe aan een opknapbeurt en de restaurantkeuken is een bron van schimmelinfecties. Daar komt nog eens bij dat ze op een invalbeurt in de kantine van de hockeyclub na eigenlijk geen relevante horeca-ervaring hebben.
Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Marksman
22:43Paul Haenen over 50 jaar Bert & Ernie: 'Gaat over vriendschap en warmte' (video)
21:53Video: zo ging Nisha Tara (B&B Vol Liefde) undercover op bezoek bij Lieske
16:01De streamingtip van de week: Onvervalste romantiek in The Love Hypothesis
15:15Zo maak je kans op de laatste tickets voor het Gouden Televizier-Ring Gala 2026