TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie gaat emigreren heeft naast een rotsvast vertrouwen in het eigen kunnen ook een goedgevulde portemonnee nodig. Bij Joris en Sinta zit het op beide punten wel snor, zo blijkt in deze aflevering van Het Roer Om.
Het stel verlaat samen met hun twee dochters Nederland voor een nieuw leven in Oostenrijk. In Tirol hebben ze voor een kleine 2 miljoen euro een hotel-restaurant gekocht. De hypotheeklasten zijn aanzienlijk, dus is het zaak dat er snel gasten komen.
Helaas loopt het paar bij de voorbereidingen tegen de nodige problemen aan. Het hotel is toe aan een opknapbeurt en de restaurantkeuken is een bron van schimmelinfecties. Daar komt nog eens bij dat ze op een invalbeurt in de kantine van de hockeyclub na eigenlijk geen relevante horeca-ervaring hebben.
Nieuwe castleden toegevoegd aan kostuumdrama Grand Hotel aan Zee
09:31Gwen van Poorten presenteert nieuw NET5-programma 2 Vreemden onder 1 Dak
08:21Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026