TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie gaat emigreren heeft naast een rotsvast vertrouwen in het eigen kunnen ook een goedgevulde portemonnee nodig. Bij Joris en Sinta zit het op beide punten wel snor, zo blijkt in deze aflevering van Het Roer Om.
Het stel verlaat samen met hun twee dochters Nederland voor een nieuw leven in Oostenrijk. In Tirol hebben ze voor een kleine 2 miljoen euro een hotel-restaurant gekocht. De hypotheeklasten zijn aanzienlijk, dus is het zaak dat er snel gasten komen.
Helaas loopt het paar bij de voorbereidingen tegen de nodige problemen aan. Het hotel is toe aan een opknapbeurt en de restaurantkeuken is een bron van schimmelinfecties. Daar komt nog eens bij dat ze op een invalbeurt in de kantine van de hockeyclub na eigenlijk geen relevante horeca-ervaring hebben.
Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'