TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie gaat emigreren heeft naast een rotsvast vertrouwen in het eigen kunnen ook een goedgevulde portemonnee nodig. Bij Joris en Sinta zit het op beide punten wel snor, zo blijkt in deze aflevering van Het Roer Om.
Het stel verlaat samen met hun twee dochters Nederland voor een nieuw leven in Oostenrijk. In Tirol hebben ze voor een kleine 2 miljoen euro een hotel-restaurant gekocht. De hypotheeklasten zijn aanzienlijk, dus is het zaak dat er snel gasten komen.
Helaas loopt het paar bij de voorbereidingen tegen de nodige problemen aan. Het hotel is toe aan een opknapbeurt en de restaurantkeuken is een bron van schimmelinfecties. Daar komt nog eens bij dat ze op een invalbeurt in de kantine van de hockeyclub na eigenlijk geen relevante horeca-ervaring hebben.
Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live
10:50De familie Wildeman uit Een Huis Vol komt met eerlijk bericht: 'Overleeft een relatie zoiets?'
10:00Dan Karaty blijkt enorme sportfanaat: dit zijn z'n tv-aanraders
09:48Podcast Over de Liefde van Debby Gerritsen komt binnenkort ook op tv