TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Wie een boerderij met alpaca’s koopt, moet wel stapeldol op deze wollige dieren zijn. Dat geldt in deze aflevering van Het Roer Om niet per se voor Denise en Kasper. Toch hebben de twee - zonder er ooit te hebben gekeken - een alpacaboerderij in de Zuid-Spaanse regio Andalusië gekocht om er een bed and breakfast van te maken. Nog een detail: ze spreken geen Spaans.
Het stel maalt er niet om en is klaar voor het avontuur. Eenmaal in Spanje blijkt het allemaal niet zo rooskleurig. De vorige eigenaar van de boerderij is nog niet van plan om te verhuizen en het gebouw vertoont de nodige gebreken, waaronder lekke daken. De noodzakelijke verbouwing is een enorme aanslag op het budget. Ook is het de vraag of de B&B van Denise en Kasper op tijd open kan gaan.
Deze herhaling van Het Roer Om zie je op donderdag 14 november vanaf 20:30 uur op Net5. (HH)
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Video: Shownieuws over de eindejaarsspecial van de familie Kesbeke
10:56Angela de Jong tot tranen toe geroerd door laatste aflevering Oogappels
10:37B&B Vol Liefde Petra en Lieske hinten op eigen tv-programma
10:12Manuel Venderbos hoopt op comeback bij Shownieuws in 2026: 'Nog stille hoop'
10:09De streamingtip van de week: Goodbye June op Netflix