TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie een boerderij met alpaca’s koopt, moet wel stapeldol op deze wollige dieren zijn. Dat geldt in deze aflevering van Het roer om niet per se voor Denise en Kasper. Toch hebben de twee - zonder er ooit te hebben gekeken - een alpacaboerderij in de Zuid-Spaanse regio Andalusië gekocht om er een bed and breakfast van te maken.
Nog een klein detail: ze spreken geen Spaans. Het stel maalt er niet om en is klaar voor het avontuur. Eenmaal in Spanje blijkt het allemaal niet zo rooskleurig: de vorige eigenaar van de boerderij is nog niet van plan om te verhuizen en het gebouw vertoont de nodige gebreken, waaronder lekke daken.
De noodzakelijke verbouwing is een enorme aanslag op het budget. Ook is het de vraag of de B&B van Denise en Kasper op tijd open kan gaan.
Cornald Maas neemt tijdens deze Songfestival-act een plaspauze: 'Ik heb een behoorlijke hekel aan dit nummer'
09:26'Op deze datum start We Zijn Er Bijna'
08:32De TV van gisteren: Kijkers laten The Passion Hemelvaart massaal links liggen
16:14Wanneer is de finale van het WK Voetbal 2026 op tv te zien?
14:49Zo kijken Kyle en Danique terug op Married at First Sight-huwelijk