TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie een boerderij met alpaca’s koopt, moet wel stapeldol op deze wollige dieren zijn. Dat geldt in deze aflevering van Het roer om niet per se voor Denise en Kasper. Toch hebben de twee - zonder er ooit te hebben gekeken - een alpacaboerderij in de Zuid-Spaanse regio Andalusië gekocht om er een bed and breakfast van te maken.
Nog een klein detail: ze spreken geen Spaans. Het stel maalt er niet om en is klaar voor het avontuur. Eenmaal in Spanje blijkt het allemaal niet zo rooskleurig: de vorige eigenaar van de boerderij is nog niet van plan om te verhuizen en het gebouw vertoont de nodige gebreken, waaronder lekke daken.
De noodzakelijke verbouwing is een enorme aanslag op het budget. Ook is het de vraag of de B&B van Denise en Kasper op tijd open kan gaan.
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los