TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie een boerderij met alpaca’s koopt, moet wel stapeldol op deze wollige dieren zijn. Dat geldt in deze aflevering van Het roer om niet per se voor Denise en Kasper. Toch hebben de twee - zonder er ooit te hebben gekeken - een alpacaboerderij in de Zuid-Spaanse regio Andalusië gekocht om er een bed and breakfast van te maken.
Nog een klein detail: ze spreken geen Spaans. Het stel maalt er niet om en is klaar voor het avontuur. Eenmaal in Spanje blijkt het allemaal niet zo rooskleurig: de vorige eigenaar van de boerderij is nog niet van plan om te verhuizen en het gebouw vertoont de nodige gebreken, waaronder lekke daken.
De noodzakelijke verbouwing is een enorme aanslag op het budget. Ook is het de vraag of de B&B van Denise en Kasper op tijd open kan gaan.
Johan Derksen prijst Gordon: 'Hij heeft nu doorzettingsvermogen getoond'
12:37Chris Zegers terug met reisprogramma, maar niet op tv
12:24We Zijn er Bijna!-presentatrice Marlijn Weerdenburg geveld door infectie
10:26Dit programma neemt binnenkort de plaats in van Strijders op NPO 1
10:00Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'