TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Wie een boerderij met alpaca’s koopt, moet wel stapeldol op deze wollige dieren zijn. Dat geldt in deze aflevering van Het roer om niet per se voor Denise en Kasper. Toch hebben de twee - zonder er ooit te hebben gekeken - een alpacaboerderij in de Zuid-Spaanse regio Andalusië gekocht om er een bed and breakfast van te maken.
Nog een klein detail: ze spreken geen Spaans. Het stel maalt er niet om en is klaar voor het avontuur. Eenmaal in Spanje blijkt het allemaal niet zo rooskleurig: de vorige eigenaar van de boerderij is nog niet van plan om te verhuizen en het gebouw vertoont de nodige gebreken, waaronder lekke daken.
De noodzakelijke verbouwing is een enorme aanslag op het budget. Ook is het de vraag of de B&B van Denise en Kasper op tijd open kan gaan.
De TV van gisteren: Wie Is de Mol?-kijkers op het puntje van hun stoel bij spannende eliminatie
06:47Vanavond op TV: Ruben en de verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, A Thousand Words
10:40De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde
10:10Beau van Erven Dorens over vertrek Renze: 'Ontzettend jammer'
09:40Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'