Televisie
Marijn en Maurice willen zelfvoorzienend leven in Het Roer Om
Judith Regeling
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 09-11-22 09:12

Marijn en Maurice nemen in deze aflevering van Het Roer Om de stap om van Nederland naar Portugal te emigreren. Hun plannen zijn ambitieus. Met hun zoontje willen ze namelijk ‘off grid’ gaan wonen. Het betekent dat ze een woning willen bouwen die volledig op zichzelf staat en is niet aangesloten op water- en gasleidingen en de riolering.
Marijn en Maurice in Het Roer Om
Het stel moet zelf op alternatieve manieren zorgen voor water en energie. Daarvoor kunnen ze bijvoorbeeld zonnepanelen plaatsen en een watertank om regenwater op te kunnen vangen. Maar voor het zover is gaan Marijn en Maurice eerst tijdelijk op een ander adres wonen, want vooralsnog hebben ze niets. Ook moeten ze een manier zien te vinden om geld te verdienen, willen ze een toekomst kunnen opbouwen in Portugal.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Spelletjesfanaten opgelet: 50/50 en Lingo zijn weer terug bij Net5
De vaste kijkers van spelprogramma's als Lingo en 50/50 kunnen opgelucht ademhalen. Vanaf vanavond zijn beide programma's weer elke werkdag te zien op Net5.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 08:20De TV van gisteren: The Connection scoort net zo goed zonder Matthijs van Nieuwkerk
23:00Deze deelnemers hebben Big Brother 2023 inmiddels verlaten
21:52Wie Is de Mol-kijkers zien plottwist niet aankomen: 'Hè wat gebeurt er?'
20:15De beste hints en aanwijzingen van Wie Is de Mol? 2023
18:58André van Duin doet aangifte van afpersing