TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marijn en Maurice nemen in deze aflevering van Het Roer Om de stap om van Nederland naar Portugal te emigreren. Hun plannen zijn ambitieus. Met hun zoontje willen ze namelijk ‘off grid’ gaan wonen. Het betekent dat ze een woning willen bouwen die volledig op zichzelf staat en is niet aangesloten op water- en gasleidingen en de riolering.
Het stel moet zelf op alternatieve manieren zorgen voor water en energie. Daarvoor kunnen ze bijvoorbeeld zonnepanelen plaatsen en een watertank om regenwater op te kunnen vangen. Maar voor het zover is gaan Marijn en Maurice eerst tijdelijk op een ander adres wonen, want vooralsnog hebben ze niets. Ook moeten ze een manier zien te vinden om geld te verdienen, willen ze een toekomst kunnen opbouwen in Portugal.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij