TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 1962 richtte Brian Jones in Londen een bluesbandje op. Hij vernoemde het naar het nummer Rolling Stone, van zijn idool Muddy Waters. Onder aanvoering van de knappe, charismatische multi-instrumentalist werden de Rolling Stones populair. Overigens niet bepaald tot genoegen van zijn ouders, want het brave stel had voor hun zoon een heel andere toekomst in gedachte, zo blijkt uit de documentaire The Stones and Brian Jones.
In ieder geval geen toekomst als langharige gitarist van een revolutionaire rockband. Die zelf steeds meer drank en drugs gebruikte, omdat hij het niet eens was met de koerswijziging van de band naar meer rock en minder blues. Het ging van kwaad tot erger en Jones werd uit zijn eigen opgerichte band gezet. Nog geen maand later was hij dood.
The Stones and Brian Jones is onderdeel van Het Uur van de Wolf. Deze documentaire is op dinsdag 19 november 2024 om 22:40 uur te zien op NPO 2.
Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland
14:15Rechtszaak van Yvonne Coldeweijer tegen Talpa gaat om 'gestopte vergoeding'
14:03Actrice Ortál Vriend weemoedig over laatste opnames Flikken Rotterdam
13:30Merel Westrik geeft uniek afscheidscadeau bij laatste ochtendshow