TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 1962 richtte Brian Jones in Londen een bluesbandje op. Hij vernoemde het naar het nummer Rolling Stone, van zijn idool Muddy Waters. Onder aanvoering van de knappe, charismatische multi-instrumentalist werden de Rolling Stones populair. Overigens niet bepaald tot genoegen van zijn ouders, want het brave stel had voor hun zoon een heel andere toekomst in gedachte, zo blijkt uit de documentaire The Stones and Brian Jones.
In ieder geval geen toekomst als langharige gitarist van een revolutionaire rockband. Die zelf steeds meer drank en drugs gebruikte, omdat hij het niet eens was met de koerswijziging van de band naar meer rock en minder blues. Het ging van kwaad tot erger en Jones werd uit zijn eigen opgerichte band gezet. Nog geen maand later was hij dood.
The Stones and Brian Jones is onderdeel van Het Uur van de Wolf. Deze documentaire is op dinsdag 19 november 2024 om 22:40 uur te zien op NPO 2.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje