TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul Simon is inmiddels in de tachtig, maar hij maakt nog altijd muziek, zo is te zien in het tweeluik The music of Paul Simon - In restless dreams. Daarin blikt hij terug op zijn lange, gevarieerde carrière.
Die begon al in zijn tienerjaren, toen hij met schoolvriend Art Garfunkel muziek begon te maken. Het duurde even voordat die echt aansloeg, maar in de tweede helft van de jaren 60 leverden Simon & Garfunkel de ene na de andere klassieker af. Van 'Bridge over troubled water' tot 'Cecilia' en van 'Mrs. Robinson' tot 'The sound of silence'.
Aan de meerstemmige folkrock van het duo kwam in 1970 een einde toen het steeds vaker ruziënde duo besloot uit elkaar te gaan. Simon begon een solocarrière, met het album Graceland als artistiek hoogtepunt.
The Music of Paul Simon - In Restless Dreams zie je op dinsdag 14 januari vanaf 22:20 uur op NPO 2.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint