TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De hoofdpersonen uit Het Uur van de Wolf zijn populair op social media, maar niet vanwege zonovergoten foto's vanaf een tropisch eiland. Op internet publiceren deze tekenaars stripjes over hun persoonlijke worstelingen en taboedoorbrekende onderwerpen als depressie, racisme en seksisme.
In de documentaire spreekt filmmaker Stephane Kaas een aantal van hen in binnen- en buitenland. Terwijl de Amerikaanse Emma Jon-Michael Frank haar gevoelens uit in kinderlijke ogende maar beklemmende tekeningen, houdt de Nederlandse Renske de Greef liever een luchtige toon aan. De Oekraïense Zhenya Oliinyk verwerkt vanuit Kiev de huidige oorlog en alles wat daarbij komt kijken in cartoons. Het leed en de bijbehorende angst, maar ook de hoop op een betere toekomst.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story