TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De hoofdpersonen uit Het Uur van de Wolf zijn populair op social media, maar niet vanwege zonovergoten foto's vanaf een tropisch eiland. Op internet publiceren deze tekenaars stripjes over hun persoonlijke worstelingen en taboedoorbrekende onderwerpen als depressie, racisme en seksisme.
In de documentaire spreekt filmmaker Stephane Kaas een aantal van hen in binnen- en buitenland. Terwijl de Amerikaanse Emma Jon-Michael Frank haar gevoelens uit in kinderlijke ogende maar beklemmende tekeningen, houdt de Nederlandse Renske de Greef liever een luchtige toon aan. De Oekraïense Zhenya Oliinyk verwerkt vanuit Kiev de huidige oorlog en alles wat daarbij komt kijken in cartoons. Het leed en de bijbehorende angst, maar ook de hoop op een betere toekomst.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?