TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het laatste seizoen van Dokter Deen kwam in 2018 op tv. De Vlielandse huisarts hing haar stethoscoop aan de wilgen, en vertolker Monique van de Ven deed hetzelfde met haar carrière.
Zeven jaar genoot de actrice van haar pensioen, tot Een Vrouw als Monique op haar pad kwam. In een mix van feit en fictie wordt eer bewezen aan haar leven en werk: Van de Ven speelt een versie van zichzelf, die zich in haar vakantiehuis in Bretagne voorbereidt op een nieuwe rol.
Als er een fietser met pech aanklopt, neemt ze deze jongeman (gespeeld door Joes Brauers) onder haar hoede en vertelt ze hem over haar leven en carrière.
Een Vrouw als Monique is doorspekt met beelden uit Van de Vens rijke oeuvre; Van Turks Fruit tot Een Vrouw als Eva en Lang Leve de Koningin.
Een Vrouw als Monique is onderdeel van de Het Uur van de Wolf. Deze aflevering zie je op dinsdag 9 december 2025 om 22:40 uur op NPO 2.
Melody Klaver trots op tweede seizoen Zussen: 'Met veel liefde aan gewerkt'
18:42Relaties onder vuur in maandtrailer GTST: scheiding, slippertjes en toenaderingen
14:24Expeditie Robinson-ster Tobias Camman op culinaire wereldreis voor nieuw tv-programma
13:57Zo zouden Erik de Vogel en Caroline De Bruijn hun einde in GTST zien
13:35Mindf*ck keert terug: nieuw seizoen en feestdagenspecial in de maak