TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het laatste seizoen van Dokter Deen kwam in 2018 op tv. De Vlielandse huisarts hing haar stethoscoop aan de wilgen, en vertolker Monique van de Ven deed hetzelfde met haar carrière. Zeven jaar genoot de actrice van haar pensioen, tot Een Vrouw Als Monique op haar pad kwam.
In een mix van feit en fictie wordt eer bewezen aan haar leven en werk: Van de Ven speelt een versie van zichzelf, die zich in haar vakantiehuis in Bretagne voorbereidt op een nieuwe rol. Als er een fietser met pech aanklopt, neemt ze deze jongeman (gespeeld door Joes Brauers) onder haar hoede en vertelt ze hem over haar leven en carrière.
Een Vrouw als Monique is doorspekt met beelden uit Van de Vens rijke oeuvre; Van Turks Fruit tot Een Vrouw als Eva en Lang Leve de Koningin.
De Het Uur van de Wolf-aflevering met Een Vrouw als Monique is op dinsdag 22 september 2026 om 14:45 uur te zien op NPO 2.
Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Talk to Me
11:39Johan Derksen fileert NPO-improvisatieshow Wat speelt er: 'Nog geen glímlach!'
11:18Koen Pieter van Dijk wist niet wie tegenstander Vincent Visser was in Boxing stars