TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Vlaamse schrijver en acteur Rashif El Kaoui is de zoon van een Belgische moeder en een Marokkaanse vader. Zijn ouders gingen uit elkaar toen El Kaoui een kind was, en sinds zijn elfde heeft hij geen contact meer gehad met zijn vader. Hij voelt zich een halfbloed, een vuilnisbakkenras dat niets weet over zijn Marokkaanse afkomst.
In de roadmovie Ik Ben een Bastaard, als onderdeel van Het Uur van de Wolf, gaat El Kaoui op zoek naar zijn wortels. Samen met fotograaf en debuterend regisseur Ahmet Polat bezoekt hij het geboorteland van zijn vader en diens graf in Zuid-Frankrijk. Familieleden van zijn vader delen hun pijn met hem, en in nieuwe teksten brengt hij zijn verwarring en verdriet onder woorden.
El Kaoui’s reis vormde ook de basis voor het toneelstuk De bastaard van Het Zuidelijk Toneel.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis