TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor de kijkers van Het Verhaal van Nederland: er komt mogelijk een vervolg. Na het grote succes van de serie denken de makers na over een nieuwe reeks.
Woensdagavond was de slotaflevering van het geschiedenisprogramma met Daan Schuurmans te zien. Week op week scoorde het hoge kijkcijfers, ook gisteren; er keken ruim 1,6 miljoen mensen. Logischerwijs denken de programmamakers daarom aan een vervolg. Een woordvoerster van omroep NTR laat aan het ANP weten in gesprek te zijn met de NPO hierover.
"We zijn ontzettend blij met het succes van de serie en om te zien dat het zoveel mensen heeft weten te interesseren voor geschiedenis", aldus de omroep. Er wordt op dit moment nagedacht over meerdere ideeën, bijvoorbeeld over het 750-jarige bestaan van Amsterdam of iets rondom de Oranjes.
Op dit moment is nog niet te zeggen wanneer het vervolg te zien zal zijn. Volgens de NTR staat alles 'nog volledig in de kinderschoenen'. Bij een vervolg zal wel worden gekeken of Daan Schuurmans 'wil en kan terugkeren als verteller'.
@ntromroep Heeft Daan een #tijdmachine ofzo?!😂 #hetverhaalvannederland #dontbesuspicious #daanschuurmans #geschiedenis #geschiedenisles #romeinen #germanen #NL ♬ origineel geluid - NTRomroep
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip