TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor de kijkers van Het Verhaal van Nederland: er komt mogelijk een vervolg. Na het grote succes van de serie denken de makers na over een nieuwe reeks.
Woensdagavond was de slotaflevering van het geschiedenisprogramma met Daan Schuurmans te zien. Week op week scoorde het hoge kijkcijfers, ook gisteren; er keken ruim 1,6 miljoen mensen. Logischerwijs denken de programmamakers daarom aan een vervolg. Een woordvoerster van omroep NTR laat aan het ANP weten in gesprek te zijn met de NPO hierover.
"We zijn ontzettend blij met het succes van de serie en om te zien dat het zoveel mensen heeft weten te interesseren voor geschiedenis", aldus de omroep. Er wordt op dit moment nagedacht over meerdere ideeën, bijvoorbeeld over het 750-jarige bestaan van Amsterdam of iets rondom de Oranjes.
Op dit moment is nog niet te zeggen wanneer het vervolg te zien zal zijn. Volgens de NTR staat alles 'nog volledig in de kinderschoenen'. Bij een vervolg zal wel worden gekeken of Daan Schuurmans 'wil en kan terugkeren als verteller'.
@ntromroep Heeft Daan een #tijdmachine ofzo?!😂 #hetverhaalvannederland #dontbesuspicious #daanschuurmans #geschiedenis #geschiedenisles #romeinen #germanen #NL ♬ origineel geluid - NTRomroep
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis