TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tom Waes presenteert de nieuwe serie Het Verhaal van Vlaanderen, naar goed voorbeeld van Het Verhaal van Nederland. In tien delen duikt Waes in de Vlaamse geschiedenis. Van de Romeinse tijd tot de Middeleeuwen, over het ontstaan van de Belgische staat, de industriële revolutie, de wereldoorlogen naar het heden. Elke aflevering zoomt de presentator in op een specifieke periode.
In deze eerste aflevering kijkt hij naar het ontstaan van Vlaanderen, vanaf de aankomst van de eerste homo sapiens. Tom Waes: “Geschiedenis hoeft geen saaie materie uit stoffige boeken te zijn. Ik heb zelf tijdens de voorbereidingen van dit programma al veel opgestoken en stond versteld van sommige verhalen. Ik ben er zeker van dat de kijker die verwondering ook zal voelen."
Het Verhaal van Vlaanderen is vanaf vanavond wekelijks om 20:23 uur te zien bij NTR op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6