TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tom Waes presenteert de nieuwe serie Het Verhaal van Vlaanderen, naar goed voorbeeld van Het Verhaal van Nederland. In tien delen duikt Waes in de Vlaamse geschiedenis. Van de Romeinse tijd tot de Middeleeuwen, over het ontstaan van de Belgische staat, de industriële revolutie, de wereldoorlogen naar het heden. Elke aflevering zoomt de presentator in op een specifieke periode.
In deze eerste aflevering kijkt hij naar het ontstaan van Vlaanderen, vanaf de aankomst van de eerste homo sapiens. Tom Waes: “Geschiedenis hoeft geen saaie materie uit stoffige boeken te zijn. Ik heb zelf tijdens de voorbereidingen van dit programma al veel opgestoken en stond versteld van sommige verhalen. Ik ben er zeker van dat de kijker die verwondering ook zal voelen."
Het Verhaal van Vlaanderen is vanaf vanavond wekelijks om 20:23 uur te zien bij NTR op NPO1.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'