TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Sint-Maarten, de dag dat veel kinderen door de Utrechtse wijken trekken om zingend snoepgoed op te halen, staat presentator Klaas van Kruistum in deze stad stil bij het verhaal achter dit feest.
Martinus van Tours was een van de populairste heiligen uit de middeleeuwen. De reden: ondanks zijn aanzien leefde hij sober en had hij oog voor de armen.
Van Kruistum spreekt in de Domstad met mensen die zich, in de geest van Sint-Maarten, ook ontfermen over mensen die het lastiger hebben. Michelle Hess is directeur van een basisschool en maakt zich zorgen om de armoede waarin veel kinderen opgroeien. Sinds enige tijd regelt ze warme lunches op school om haar leerlingen te helpen.
Verder spreekt hij met Sabiet Balwant-gir, die al zeventien jaar een voedselbank runt.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden