TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Sint-Maarten, de dag dat veel kinderen door de Utrechtse wijken trekken om zingend snoepgoed op te halen, staat presentator Klaas van Kruistum in deze stad stil bij het verhaal achter dit feest.
Martinus van Tours was een van de populairste heiligen uit de middeleeuwen. De reden: ondanks zijn aanzien leefde hij sober en had hij oog voor de armen.
Van Kruistum spreekt in de Domstad met mensen die zich, in de geest van Sint-Maarten, ook ontfermen over mensen die het lastiger hebben. Michelle Hess is directeur van een basisschool en maakt zich zorgen om de armoede waarin veel kinderen opgroeien. Sinds enige tijd regelt ze warme lunches op school om haar leerlingen te helpen.
Verder spreekt hij met Sabiet Balwant-gir, die al zeventien jaar een voedselbank runt.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten