TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eigenlijk is het vreemd dat het zo lang moest duren voordat het belezen drietal Maarten, Sis en Vincent van Rossem een bezoek bracht aan Deventer. De plaats in Overijssel is al sinds de vijftiende eeuw een drukkerscentrum van Europees belang en ook nu nog bekend als boekenstad.
In Hier zijn de Van Rossems vertelt Maarten over de lange boekengeschiedenis van Deventer, waar nog steeds veel uitgeverijen en antiquariaten te vinden zijn en jaarlijks de grootste boekenmarkt van Europa plaatsvindt. Als Maarten is uitgepraat laat architect Vincent zien hoe een middeleeuwse wijk in Deventer na protesten niet werd gesloopt, maar een prachtige restauratie kreeg.
Kunsthistoricus Sis, die afgelopen week op 77-jarige leeftijd is overleden, staat in deze uitzending ook nog stil bij een beroemde burger van Deventer, meestervervalser Han van Meegeren.
Frans Bauer bindt op hilarische wijze de strijd tegen de kilo's aan: 'Hij lijkt net Robocop!'
07:35Montana Meiland (32) stopt met woonwinkel: ’Ze werd er gek van’
06:47Vanavond op TV: Roosen & Borst, Make up your mind, Ghost Rider
19:11Deze BN'ers doen mee aan de nieuwe RTL 4-spelshow Nederlands Domste
16:02Diederik Jekel en vrouw Eline verwachten tweede kind: 'We delen ons geluk met veel dankbaarheid'