TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eigenlijk is het vreemd dat het zo lang moest duren voordat het belezen drietal Maarten, Sis en Vincent van Rossem een bezoek bracht aan Deventer. De plaats in Overijssel is al sinds de vijftiende eeuw een drukkerscentrum van Europees belang en ook nu nog bekend als boekenstad.
In Hier zijn de Van Rossems vertelt Maarten over de lange boekengeschiedenis van Deventer, waar nog steeds veel uitgeverijen en antiquariaten te vinden zijn en jaarlijks de grootste boekenmarkt van Europa plaatsvindt. Als Maarten is uitgepraat laat architect Vincent zien hoe een middeleeuwse wijk in Deventer na protesten niet werd gesloopt, maar een prachtige restauratie kreeg.
Kunsthistoricus Sis, die afgelopen week op 77-jarige leeftijd is overleden, staat in deze uitzending ook nog stil bij een beroemde burger van Deventer, meestervervalser Han van Meegeren.
Vanaf deze datum is Toos: De Van der Valk ontvoering op Netflix te zien
09:50Plottwist in nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken: niet alleen stellen en singles mogen meedoen
09:03Dit programma vervangt Dit Weet Jij Niet?! op SBS6
07:47De TV van gisteren: Eva-kijkers onder de indruk van optreden Mart Hoogkamer
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 oktober 2026