TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Savoca, het dorp in Sicilië waar The Godfather is opgenomen, was het toneel voor een ijsjesproef. Terwijl het gros van de groep ijsbollen die uit een machine vielen moesten opvangen met een hoorntje en naar het strand moesten brengen, speelden vier kandidaten een computerspel à la Pacman door te likken aan Twisters; die langwerpige waterijsjes. Dat leverde shots op die bij de preutste kijkers nog tot de verbeelding spraken.
De opdracht wordt op X nabesproken. "Welke genie is op die ijsjesopdracht gekomen?" pent een van hen. In Vlaamse media wordt echter ook gesproken van 'een van de belachelijkste proeven uit de Mol-geschiedenis'.
Zalig, pacman door ijsjes lekken, hoe verzin je het ? #DeMol — AkwardTeddy (@AkwardTeddy) March 31, 2024
Welke genie is op die ijsjes opdracht gekomen ? #demol pic.twitter.com/BpbG5WJi1l — inge//DE MOL SPOILERS (@IngeChickeWinge) March 31, 2024
De kijkers van #demol tijdens de ijsjes opdracht : pic.twitter.com/1EhsTw85tA — Dragnear (@Dragnear) March 31, 2024
Van al die ijsjes likken in #demol word een mens serieus horngry .? — Jurgen Depoorter (@JurgenDepoortr) March 31, 2024
Enkele bewegende beelden kun je hieronder zien.
De Mol is in België elke zondag om 20.00 uur te zien op Play4. Elke maandag verschijnt de nieuwe aflevering van De Mol bij NPO Start voor de Nederlandse fans.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers