TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als kind droomde Najib Amhali al van een leven als grappenmaker. Het is een van de ontboezemingen die de komiek doet als gast van Jeroen van der Boom in Hoge bomen. De twee SBS-collega's treffen elkaar aan de piano voor een openhartig gesprek over succes, verlies en tegenslag.
Amhali is al sinds de jaren negentig een van de bekendste komieken van Nederland, maar privé viel er vrij weinig te lachen. Hij worstelde met een drank- en drugsverslaving die zijn leven steeds meer ging beheersen.
In 2017 was het zo ernstig met hem gesteld dat hij zijn aangekondigde theatertournee moest afzeggen om zich te laten behandelen in een kliniek. Tijdens deze donkere periode was zijn vrouw Niama een constante steun en toeverlaat. Jeroen eert het stel met een liedje.
De TV van gisteren: Nationale Dodenherdenking op de Dam trekt bijna 2 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger