TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als kind droomde Najib Amhali al van een leven als grappenmaker. Het is een van de ontboezemingen die de komiek doet als gast van Jeroen van der Boom in Hoge bomen. De twee SBS-collega's treffen elkaar aan de piano voor een openhartig gesprek over succes, verlies en tegenslag.
Amhali is al sinds de jaren negentig een van de bekendste komieken van Nederland, maar privé viel er vrij weinig te lachen. Hij worstelde met een drank- en drugsverslaving die zijn leven steeds meer ging beheersen.
In 2017 was het zo ernstig met hem gesteld dat hij zijn aangekondigde theatertournee moest afzeggen om zich te laten behandelen in een kliniek. Tijdens deze donkere periode was zijn vrouw Niama een constante steun en toeverlaat. Jeroen eert het stel met een liedje.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven