TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als kind droomde Najib Amhali al van een leven als grappenmaker. Het is een van de ontboezemingen die de komiek doet als gast van Jeroen van der Boom in Hoge bomen. De twee SBS-collega's treffen elkaar aan de piano voor een openhartig gesprek over succes, verlies en tegenslag.
Amhali is al sinds de jaren negentig een van de bekendste komieken van Nederland, maar privé viel er vrij weinig te lachen. Hij worstelde met een drank- en drugsverslaving die zijn leven steeds meer ging beheersen.
In 2017 was het zo ernstig met hem gesteld dat hij zijn aangekondigde theatertournee moest afzeggen om zich te laten behandelen in een kliniek. Tijdens deze donkere periode was zijn vrouw Niama een constante steun en toeverlaat. Jeroen eert het stel met een liedje.
Video: Roland in tranen door verloren finale in De Bondgenoten
13:14Videoland duikt in wereld van jonge drugsgebruikers met documentaire Nachtkinderen
10:40Zo kijkt Marlijn Weerdenburg terug op eerste week We Zijn er Bijna!
09:34Hoe gaat het nu met Ferry Doedens?
09:06The Tribute: Battle of the Bands keert terug, doen alle juryleden weer mee?