TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als kind droomde Najib Amhali al van een leven als grappenmaker. Het is een van de ontboezemingen die de komiek doet als gast van Jeroen van der Boom in Hoge bomen. De twee SBS-collega's treffen elkaar aan de piano voor een openhartig gesprek over succes, verlies en tegenslag.
Amhali is al sinds de jaren negentig een van de bekendste komieken van Nederland, maar privé viel er vrij weinig te lachen. Hij worstelde met een drank- en drugsverslaving die zijn leven steeds meer ging beheersen.
In 2017 was het zo ernstig met hem gesteld dat hij zijn aangekondigde theatertournee moest afzeggen om zich te laten behandelen in een kliniek. Tijdens deze donkere periode was zijn vrouw Niama een constante steun en toeverlaat. Jeroen eert het stel met een liedje.
Woede bij Kristie in De Bondgenoten: 'Waarom stook jij in een vriendschap?'
11:35Hélène Hendriks na opvallende actie Hans Teeuwen: 'Ik stuur niemand weg'
10:56Goed nieuws voor Nederlandse Songfestival-kijkers
10:06Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië
09:57Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski