TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het nieuwe seizoen van Holland's Got Talent blijft veel bij het oude. Jamai en Buddy Vedder hebben de presentatie nog steeds in handen en de jury bestaat nog altijd uit Chantal Janzen, Dan Karaty, Edson da Graça en Marc-Marie Huijbregts. Ook blijven de acts even divers als altijd, met onder meer zang, dans, goochelen en acrobatiek.
Toch is er ook een grote verandering. Dit seizoen is er namelijk een extra ronde tussen de audities en de halve finale. Op deze manier moet de overgang voor de kijkers net wat duidelijker zijn: er was namelijk nogal wat kritiek dat het wat willekeurig leek wie de halve finales haalden en wie niet. Voor de deelnemers is deze extra ronde niet per se een nadeel: zij kunnen nog een keer extra schaven aan hun optreden.
Holland's Got Talent is vanaf 6 september iedere vrijdag om 20:00 uur te zien op RTL 4.
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek