TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het nieuwe seizoen van Holland's Got Talent blijft veel bij het oude. Jamai en Buddy Vedder hebben de presentatie nog steeds in handen en de jury bestaat nog altijd uit Chantal Janzen, Dan Karaty, Edson da Graça en Marc-Marie Huijbregts. Ook blijven de acts even divers als altijd, met onder meer zang, dans, goochelen en acrobatiek.
Toch is er ook een grote verandering. Dit seizoen is er namelijk een extra ronde tussen de audities en de halve finale. Op deze manier moet de overgang voor de kijkers net wat duidelijker zijn: er was namelijk nogal wat kritiek dat het wat willekeurig leek wie de halve finales haalden en wie niet. Voor de deelnemers is deze extra ronde niet per se een nadeel: zij kunnen nog een keer extra schaven aan hun optreden.
Holland's Got Talent is vanaf 6 september iedere vrijdag om 20:00 uur te zien op RTL 4.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers