TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bijna iedereen weet wel wat het is om overlast te hebben en als dat eens in de zoveel tijd is, dan is het wel te behappen. Maar wat als de overlast structureel is en van de directe buren komt? In de realityserie Horrorburen geven Britten het antwoord op die vraag. Zowel de veroorzakers als de slachtoffers doen hun verhaal en dat komt vaak op hetzelfde neer: wat begint als een lichte irritatie mondt uit in een regelrechte nachtmerrie.
Ook in Nederland is het dagelijkse kost. Elk jaar krijgen buurtbemiddelingsorganisaties zo'n twintigduizend meldingen van conflicten tussen buren en de afgelopen twee jaar nam het aantal toe. Ook het aantal mensen dat er onderling niet meer uit komt en een jurist in de arm neemt is gestegen, zo weet EenVandaag te melden.
Horrorburen is vanaf dinsdag 17 oktober wekelijks om 17:30 uur te zien op RTL5.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'
11:08Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026
09:11De TV van gisteren: 4 miljoen mensen leven mee met gekwelde Joep Wennemars op Olympische Spelen