TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanuit een klassiek Frans café in hartje Parijs doet Humberto Tan deze zomer verslag van de Olympische Spelen. In het nieuwe Humberto à Paris ontvangt hij drie weken lang elke dag gasten uit Nederland en Frankrijk.
Natuurlijk komen er ook sporters aan tafel. Het draait om de Spelen, maar Humberto zal ook de overige actualiteit met zijn gasten bespreken. Bij zijn talkshow krijgt hij ondersteuning van onder meer Frank Evenblij. Frank doet live verslag van huldigingen in het TeamNL-huis en overdag gaat hij de stad in op zoek naar verhalen.
Ook zal hij regelmatig plaatsnemen aan tafel. Ook oud-olympiërs Irene Schouten en Tess Lieder-Wester zullen vaak te zien zijn. De debuterende verslaggevers gaan de prestaties van de Nederlandse sporters on der de loep nemen.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers