TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanuit een klassiek Frans café in hartje Parijs doet Humberto Tan deze zomer verslag van de Olympische Spelen. In het nieuwe Humberto à Paris ontvangt hij drie weken lang elke dag gasten uit Nederland en Frankrijk.
Natuurlijk komen er ook sporters aan tafel. Het draait om de Spelen, maar Humberto zal ook de overige actualiteit met zijn gasten bespreken. Bij zijn talkshow krijgt hij ondersteuning van onder meer Frank Evenblij. Frank doet live verslag van huldigingen in het TeamNL-huis en overdag gaat hij de stad in op zoek naar verhalen.
Ook zal hij regelmatig plaatsnemen aan tafel. Ook oud-olympiërs Irene Schouten en Tess Lieder-Wester zullen vaak te zien zijn. De debuterende verslaggevers gaan de prestaties van de Nederlandse sporters on der de loep nemen.
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels