TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een zondagavond zonder actuele talkshow? RTL-directeur Peter van der Vorst vond het maar vreemd en bood Humberto Tan een programma aan om het weekend mee af te sluiten. Inmiddels is zijn zondagse Humberto alweer toe aan het derde seizoen.
In het programma interviews met gasten uit de actualiteit, media en sport, en met gewone mensen die bijzondere dingen hebben meegemaakt. Het ultieme voorbeeld daarvan is het gesprek dat Tan in zijn eerdere programma Late night voerde met vier mannen die een rockconcert in de Parijse Bataclan bijwoonden. Terroristen van Islamitische Staat openden het vuur op de concertgangers. Zij wisten net te ontkomen en worstelden nog altijd met de gevolgen.
De invoelende Tan won voor dit interview in 2016 een Sonja Barend Award.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside