TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Humberto Tan verhuist met zijn gelijknamige talkshow van het weekend naar de werkweek. Dat heeft overigens niks te maken met het vertrek van Eva Jinek naar AVROTROS, in tegenstelling tot wat werd gesuggereerd.
Tegenover RTL Boulevard legt de presentator uit hoe de vork in de steel zit. “Het oorspronkelijke plan was al dat Eva, Beau en ik elkaar doordeweeks zouden afwisselen. Renze zou het weekend gaan doen. Ik ga nu tien weken maken; tien maanden, zoals destijds bij RTL Late Night, gaat niet meer gebeuren.”
Wel geeft de presentator toe dat hij verrast was door het vertrek van Jinek. “Ik had geen idee. Ik werd gebeld door Peter van der Vorst, een uur voordat het bericht naar buitenkwam.” Tan zat naar eigen zeggen vol vragen. “Waarom? En wat nu?”
Humberto is sinds maandag 29 januari weer iedere werkdag om 22:00 uur te zien op RTL4.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters