TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Humberto Tan verhuist met zijn gelijknamige talkshow van het weekend naar de werkweek. Dat heeft overigens niks te maken met het vertrek van Eva Jinek naar AVROTROS, in tegenstelling tot wat werd gesuggereerd.
Tegenover RTL Boulevard legt de presentator uit hoe de vork in de steel zit. “Het oorspronkelijke plan was al dat Eva, Beau en ik elkaar doordeweeks zouden afwisselen. Renze zou het weekend gaan doen. Ik ga nu tien weken maken; tien maanden, zoals destijds bij RTL Late Night, gaat niet meer gebeuren.”
Wel geeft de presentator toe dat hij verrast was door het vertrek van Jinek. “Ik had geen idee. Ik werd gebeld door Peter van der Vorst, een uur voordat het bericht naar buitenkwam.” Tan zat naar eigen zeggen vol vragen. “Waarom? En wat nu?”
Humberto is sinds maandag 29 januari weer iedere werkdag om 22:00 uur te zien op RTL4.
Postcode Loterij In de Ring met Linda de Mol krijgt een tweede seizoen
11:23Peter Gillis vertelt over vermeende woninginbraak
11:04Winter vol liefde reünie hint op vonk tussen Klaas en Elsje
10:59Dominic Seldis verklaart waarom hij nog altijd geen Nederlands spreekt: ‘Tienduizenden euro’s aan uitgegeven’
10:40Ingelaste aflevering Pauw & De Wit vanwege crisis Iran