TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Humberto Tan verhuist met zijn gelijknamige talkshow van het weekend naar de werkweek. Dat heeft overigens niks te maken met het vertrek van Eva Jinek naar AVROTROS, in tegenstelling tot wat werd gesuggereerd.
Tegenover RTL Boulevard legt de presentator uit hoe de vork in de steel zit. “Het oorspronkelijke plan was al dat Eva, Beau en ik elkaar doordeweeks zouden afwisselen. Renze zou het weekend gaan doen. Ik ga nu tien weken maken; tien maanden, zoals destijds bij RTL Late Night, gaat niet meer gebeuren.”
Wel geeft de presentator toe dat hij verrast was door het vertrek van Jinek. “Ik had geen idee. Ik werd gebeld door Peter van der Vorst, een uur voordat het bericht naar buitenkwam.” Tan zat naar eigen zeggen vol vragen. “Waarom? En wat nu?”
Humberto is sinds maandag 29 januari weer iedere werkdag om 22:00 uur te zien op RTL4.
Dit zijn de kandidaten van de nieuwe spannende realityshow De Drop
13:42Huub Stapel: 'Ik wil niet de roeptoeter van de natie zijn'
13:21Au! IJshockey-scheidsrechter krijgt keihard een puck in zijn ribben (video)
11:43Dit zijn de deelnemers van De Verraders 2026
11:26Welk programma vervangt Postcode Loterij In de Ring op SBS6?